in

SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! OkropneOkropne

21-latka prawie umarła oglądając Avengers: Koniec gry. Emocje wzięły górę

avengers koniec gry studentka szpital chiny płacz
Avengers: Koniec gry (źródło Marvel, Asia One; edycja: Popkulturyści)

Avengers: Koniec gry obfituje w dramatyczne wydarzenia, które zmieniają krajobraz Marvel Cinematic Universe. Nie uniosły tego nerwy jednej z fanek.

Podczas seansu Avengers: Koniec gry w Chinach doszło do niecodziennego zdarzenia. 21-letnia studentka tak bardzo przeżyła filmowe wydarzenia, że emocje wzięły górę. Zaczął się płacz. Totalnie niekontrolowany, który nie ustępował nawet po zakończeniu filmu. Rzecz była na tyle poważna, że rozemocjonowaną kobietę przewieziono do szpitala, gdyż doszło do hiperwentylacji, zaczęła odczuwać bóle w klatce piersiowej, miała skurcze, drętwiały jej ręce i nogi.

Jak się okazuje Avengers: Koniec gry to nie film na nerwy niektórych widzów. Biedaczka doszła do siebie. Lekarze założyli jej maskę tlenową, aby złagodzić skutki oglądania najnowszego filmu Marvel Studios. Ostatecznie została wypisana ze szpitala i wszystko skończyło się dobrze.

Avengers: Koniec gry wzbudza żywiołowe reakcje.

Uwielbiam newsy z całego świata, na które się dziś natykam. Bulwarówka pełną gębą, ale ile emocji. To proza życia z gigantycznym blockbusterem w tle, co potwierdza to zdarzenie, jak i to, że pobito mężczyznę, który spoilerował fabułę filmu przed wejściem do kina.

Chiny to dziwny kraj, pełen dziwnych ludzi. Co dobitnie oddaje poniższe nagranie. I nie, nie jest to postapokaliptyczna pocztówka z atakiem zombie w tle. To Chińczycy śpieszą się na seans Avengers: Koniec gry. Najpewniej obawiali się, że Thanos może im pstryknąć fotele kinowe, jeśli nie usiądą na nich jeszcze przed reklamami.

https://www.facebook.com/rmenrico19/videos/vb.100000171172484/2599701006712246/?type=2&video_source=user_video_tab

Źródło: Asia One

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

avengers koniec gry spoilery chiny pobicie

Nie spoileruj Avengers: Koniec gry, bo możesz dostać wpier***

donald trump amerykanski sen netflix serial dokumentalny
8/10

Trump: Amerykański sen – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego Netflixa