avengers: koniec gry zwiastun special look
Avengers: Koniec gry (źródło: Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Avengers: Koniec gry i wreszcie dostaliśmy moc w zwiastunie

Wystarczył krótki, ale wymowny zwiastun, by przypomnieć widzom, że Avengers: Koniec gry rozsadzi niedługo kina.

Nie spekuluję, nie zakładam, po prostu cieszę się, że wkrótce do kin wrócą Avengers. Koniec gry zapowiada się spektakularnie i pęka od emocji. Chociaż poprzedni zwiastun nie przypadł mi do gustu, bo był odgrzewanym kotletem, to najnowszy pokazuje dokładnie to, czego oczekiwałem – są emocje, jest akcja, a także wraca Thanos!

Film reżyseruje duet Anthony i Joe Russo, którzy wcześniej nakręcili Avengers: Wojna bez granic, Kapitana Amerykę: Wojna bohaterów oraz Kapitana Amerykę: Zimowy Żołnierz. Kręcą do scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego. W Iron Mana wciela się ponownie Robert Downey Jr., a u jego boku kolejny raz zobaczymy Chrisa Evansa jako Kapitana Amerykę, Chrisa Hemswortha jako Thora, Scarlett Johansson jako Czarną Wdowę, Dona Cheadle’a jako War Machine, a Mark Ruffalo wystąpi… prawdopodobnie jako Hulk. Pojawi się także Paul Rudd jako Ant-Man, a Jeremy Renner tym razem przywdzieje kostium Ronina. Do zespołu dołączy Brie Larson jako Kapitan Marvel, Karen Gillan jako Nebula oraz Bradley Cooper (głos) i Sean Gunn (ruch) jako Rocket. Superbohaterowie zmierzą się raz jeszcze z Thanosem, w którego ponownie wcielił się Josh Brolin.

Zwiastun o podtytule Special Look jest faktycznie special. Pomimo że trwa zaledwie minutę i pokazano go głównie z uwagi na fakt, iż rusza przedsprzedaż biletów na seanse, to wgniata w ziemię! Ponadto na Fandango już całkiem oficjalnie możemy się dowiedzieć, że film będzie trwał 3 godziny i 2 minuty. Tym samym przygotujcie kinowe cewniki, bo widowisko zbliża się wielkimi krokami. W Polsce film będzie miał premierę 25 kwietnia.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dom z papieru sezon 3 zwiastun data premiery netflix

Koniec wakacji dla bohaterów Domu z papieru. Jest zwiastun i data premiery trzeciego sezonu

wilkołak polski film recenzja horror 2019
9/10

Wilkołak – recenzja polskiego filmu grozy