netflix awatar netflix awatary nowe awatary netflix
A Wy kogo wybraliście? (grafika: Netflix; edycja Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Netflix wprowadzł nowe awatary. Od teraz ubarwisz konto swoim ulubieńcem

Netflix wzbogacił się o kolejną ciekawostkę. Jednak tym razem nie zapowiedziano nowego filmu czy serialu, a wprowadzono nowe awatary.

Awatary Netflixa do tej pory były, jakie były. Nie mieliśmy na co szczególnie narzekać, a z drugiej strony nie było czego zanadto zachwalać. Aczkolwiek ktoś z Los Gatos do serca wziął sobie dwa przysłowia i w ramach tego, że kto stoi w miejscu, ten się cofa, uznano, że lepsze faktycznie jest wrogiem dobrego, i Netflix tym samym ubogacił swój serwis awatarami z Waszych ulubionych filmów i seriali. Jeszcze nie wszystkich, bo pozycji jest kilkadziesiąt, a awatarów nieco ponad 100, ale zapewne z czasem będzie przybywało profilówek do wyboru.

Jak widzicie na poniższym obrazku, moja nowa grafika profilowa jest tak zła, że aż dobra. Ciekaw jestem, kogo Wy wybraliście.

avatar netflix avatary

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Pułapka od TVN, Nielegalni od Canal+, Rojst od ShowMax, 1983 od Netflixa, Ślepnąć od świateł od HBO - na te polskie seriale czekamy

TOP5 nadchodzących polskich seriali w 2018 roku

gdzie obejrzeć castle rock gdzie zobaczyć castle rock hbo go castle rock hbo

Zastanawialiście się, gdzie oglądać Castle Rock? W Polsce serial pokaże HBO GO