Baby Yoda maskotka zabawka funko pop! koszulka t-shirt
Baby Yoda (Hasbro)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Baby Yoda jak żywy i na każdą kieszeń – figurki, maskotki i koszulki, które możesz kupić

Świat oszalał na punkcie jednego z bohaterów serialu The Mandalorian i Baby Yoda stał się w szybkim tempie jedną z najbardziej pożądanych postaci ze świata popkultury. Już dziś możemy dostać półwiecznego bobasa, który zadebiutował w serialu Disney Plus, w najróżniejszych wariacjach.

Maskotki, koszulki i wszelkie inne produkty z Baby Yoda trafiają pod strzechy. Zacznijmy od opcji, chyba najdroższej, czyli najnowszej zabawki Hasbro. Maskotka z serii Animontronic napędzana dwiema bateriami, potrafi naprawdę wiele i jest przy tym przesłodka. Ponadto nie tylko ładnie wygląda, ale wydaje z siebie głos i porusza się.

Maskotka ma przynajmniej 25 kombinacji dźwięków i ruchów, które znacie z serialu. Otwiera i zamyka oczy, podnosi i opuszcza uszy, porusza także głową i rękami. Wszystko to zobaczycie na promocyjnym wideo.

Już teraz możecie zamówić Baby Yoda od Hasbro na niemieckim Amazonie. Cena w przedsprzedaży to 63,99 euro. Niestety na maskotkę będziecie musieli trochę poczekać, bo premiera produktu została zaplanowana dopiero na 1 grudnia 2020 roku, kiedy już emitowany będzie drugi sezon serialu The Mandalorian. Ponadto wcześniej Hasbro wypuści kilka innych, nieco tańszych zabawek z tym bohaterem.

Baby Yoda od Funko Pop!

Jeśli tego Wam mało albo po prostu lubicie Funko Pop!, to w sklepie EMP-Shop.pl możecie zamówić w przedsprzedaży figurkę z maleństwem, która będzie dostępna od 17 kwietnia za 54,90 zł.

Baby Yoda Funko Pop!
(Funko Pop!)

W tym samym sklepie możecie nabyć także kubek z Baby Yoda, który dostaniecie w tej samej cenie.

Baby Yoda kubek
(EMP Shop)

Z kolei na Allegro możecie nabyć mnóstwo koszulek z bohaterem serialu The Mandalorian. Pod tym odnośnikiem znajdziecie wszystkie.

Baby Yoda t-shirt koszulka allegro.pl
(Allegro)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wiedźmin sezon 2 obsada

Kim są aktorzy, którzy zagrają w drugim sezonie Wiedźmina?

Amazon Prime Video Netflix Wielka Brytania

Amazon Prime Video rozwija się szybciej niż Netflix w Wielkiej Brytanii