Baby Yoda maskotka zabawka funko pop! koszulka t-shirt
Baby Yoda (Hasbro)
in

SUPER!SUPER!

Baby Yoda jak żywy i na każdą kieszeń – figurki, maskotki i koszulki, które możesz kupić

Świat oszalał na punkcie jednego z bohaterów serialu The Mandalorian i Baby Yoda stał się w szybkim tempie jedną z najbardziej pożądanych postaci ze świata popkultury. Już dziś możemy dostać półwiecznego bobasa, który zadebiutował w serialu Disney Plus, w najróżniejszych wariacjach.

Maskotki, koszulki i wszelkie inne produkty z Baby Yoda trafiają pod strzechy. Zacznijmy od opcji, chyba najdroższej, czyli najnowszej zabawki Hasbro. Maskotka z serii Animontronic napędzana dwiema bateriami, potrafi naprawdę wiele i jest przy tym przesłodka. Ponadto nie tylko ładnie wygląda, ale wydaje z siebie głos i porusza się.

Maskotka ma przynajmniej 25 kombinacji dźwięków i ruchów, które znacie z serialu. Otwiera i zamyka oczy, podnosi i opuszcza uszy, porusza także głową i rękami. Wszystko to zobaczycie na promocyjnym wideo.

Już teraz możecie zamówić Baby Yoda od Hasbro na niemieckim Amazonie. Cena w przedsprzedaży to 63,99 euro. Niestety na maskotkę będziecie musieli trochę poczekać, bo premiera produktu została zaplanowana dopiero na 1 grudnia 2020 roku, kiedy już emitowany będzie drugi sezon serialu The Mandalorian. Ponadto wcześniej Hasbro wypuści kilka innych, nieco tańszych zabawek z tym bohaterem.

Baby Yoda od Funko Pop!

Jeśli tego Wam mało albo po prostu lubicie Funko Pop!, to w sklepie EMP-Shop.pl możecie zamówić w przedsprzedaży figurkę z maleństwem, która będzie dostępna od 17 kwietnia za 54,90 zł.

Baby Yoda Funko Pop!
(Funko Pop!)

W tym samym sklepie możecie nabyć także kubek z Baby Yoda, który dostaniecie w tej samej cenie.

Baby Yoda kubek
(EMP Shop)

Z kolei na Allegro możecie nabyć mnóstwo koszulek z bohaterem serialu The Mandalorian. Pod tym odnośnikiem znajdziecie wszystkie.

Baby Yoda t-shirt koszulka allegro.pl
(Allegro)

Znajdź nas na Facebooku

wiedźmin sezon 2 obsada

Kim są aktorzy, którzy zagrają w drugim sezonie Wiedźmina?

Amazon Prime Video Netflix Wielka Brytania

Amazon Prime Video rozwija się szybciej niż Netflix w Wielkiej Brytanii