Shogun oglądaj online serial disney

Stephen King napisze serialową kontynuację Bastionu

Dariusz Filipek
1 min czytania
Bastion (źródło: Marvel Comics, materiał prasowy; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Każdy chce mieć trochę Stephena Kinga po swojej stronie. Będzie go miał również serwis CBS All Access, na który przygotowywana jest nowa adaptacja jego powieści The Stand, znanej u nas jako Bastion.

Postapokaliptyczny Bastion jeszcze raz zawita na małe ekrany. Pierwszy raz mogliśmy podziwiać adaptację prozy Stephena Kinga w 1994 roku, kiedy to zaadaptowana została na potrzeby stacji ABC. Nowa seria będzie miała premierę na CBS All Access. Według Entertainment Weekly premiera serialu odbędzie się w przyszłym roku.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Bastion – Stephen King napisze ostatni odcinek

Za scenariusz odpowiedzialni są Josh Boone i Ben Cavell. Jednak najciekawsze w tym wszystkim jest to, że sam Stephen King napisze zakończenie miniserialu, który ma się składać z 9 odcinków. Finał ma być zupełnie inny niż ten, który znamy z książki i ma odpowiedzieć na pytania, które od lat zadają sobie fani powieści. Sam autor swego czasu rozbrajająco stwierdził, iż nie podoba mu się zakończenie Bastionu i chętnie by je zmienił. Teraz niejako będzie miał ku temu okazję.

Josh Boon, który jest również producentem wykonawczym widowiska, od lat zabiegał ze Stephenem Kingiem, by doprowadzić do tego, żeby powstał film lub seria filmów osadzonych w świecie wykreowanym w Bastionie. Przypomnę, że wciąż czekamy na premierę filmu Nowi Mutanci, który Josh Boone napisał i wyreżyserował.

W serialu opowiadającym o świecie, w którym nagle zginęło 99,4% populacji, wystąpią m.in. James Marsden, Amber Heard, Odessa Young and Henry Zaga.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x