in

Kolejny “Batman” zapowiedziany. Wszystko zostaje po staremu

batman 2

Kontynuacja “Batmana” została zapowiedziana na CinemaConie. Robert Pattinson wróci jako Zemsta, a Matt Reeves jako reżyser.

“Batmana” Matta Reevesa od niedawna możemy już oglądać w serwisie HBO Max, więc widowni nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić pierwszy film, zanim na ekrany kin wejdzie kontynuacja. A wejdzie – oficjalnie potwierdzono to na trwającym właśnie CinemaConie.

Ciąg dalszy to była oczywista oczywistość, gdyż widowisko okazało się zarówno sukcesem artystycznym, jak i komercyjnym. Z tytułu wyświetlania “Batmana” do światowych kinowych kas biletowych wpłynęło świetne 759 milionów dolarów, co przy budżecie produkcyjnym oscylującym w okolicy 185-200 milionów dolarów jest wynikiem więcej niż zadowalającym.

Film chwalą również krytycy. Na Rotten Tomatoes produkcja ma obecnie notę 7,6/10 przy 85% pozytywnych opinii. Z kolei na IMDB widownia wystawiła “Batmanowi” 8,1/10.

Poza drugim “Batmanem” dostaniemy także dwa seriale towarzyszące. Pierwszy skupi się na szpitalu psychiatrycznym Azylu Arkham i policji z miasta Gotham. Drugi opowie o Pingwinie, w którego wcielił się Colin Farrell. Tak pierwsza, jak i druga produkcja trafi do serwisu HBO Max, który jest domem wszystkich widowisk związanych ze superbohaterami DC Comics.

Niedawno prezes Warner Bros. Discovery, David Zaslav, zaznaczył, iż skupienie się na produkcji jak najlepszych widowisk o superbohaterach jest jednym z kluczowych elementów firmy.

Na tę chwilę nie znamy daty premiery drugiego “Batmana”, ale wiemy, iż Reeves ma dalekosiężne plany, co do tego bohatera, które wykraczają nie tylko poza pierwszy, ale również poza drugi film.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miasto jest nasze serial HBO Max
8/10

“Miasto jest nasze” – sezon 1, odcinek 1 – recenzja serialu

johnny depp amber heard proces na żywo online powtórki

Proces: Johnny Depp kontra Amber Heard. Gdzie oglądać online na żywo i powtórki?