Batman: Arkham Legacy
Czyżby nowy Batman był w drodze? (DC Comics)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Wiele wskazuje na to, że nadciąga nowy Batman: Arkham

Batmana nigdy nie za wiele. Szczególnie jeżeli chodzi o produkt tak dopracowany jak seria Batman: Arkham. Jeżeli wierzyć najnowszym plotkom (a te wydają się naprawdę wiarygodne), w końcu doczekamy się nowej odsłony popularnej serii gier.

Ostatnia odsłona serii, Batman: Arkham Knight, ukazała się w 2015 roku. Chociaż zarówno fabularnie, audiowizualnie, jak i gamplayowo gra stała na niezwykle wysokim poziomie, twórcom nie udało się w porę załatać gry, wskutek czego w oryginalnej wersji była ona w zasadzie niegrywalna. Wprawdzie niedługo potem wypuszczono ogromnego patcha łatającego lwią część bugów, ale mleko się rozlało i na Rocksteady posypały się gromy. Gracze zwracali grę, składali reklamacje i wystawiali Batmanowi: Arkham Knight najgorsze możliwe oceny. Wszystko to doprowadziło do tego, że przez długi czas gra była synonimem technicznego niewypału. Musiało minąć prawie 5 lat, by ktoś w ogóle pomyślał o kontynuacji.

Choć nie wiadomo, kiedy dokładnie Batman zawita do Arkham, możemy się spodziewać, że jego powrót ogłoszony zostanie dziś w nocy.

Za grę mają tym razem odpowiadać nie twórcy marki i trzech głównych części cyklu (Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight), czyli studio Rocksteady, a WB Games Montreal (twórcy prequela serii – Batman: Arkham Origins).

Nie wiadomo, jak miałaby się nazywać piąta cześć przygód Batmana. W spekulacjach pojawiały się takie nazwy jak Batman: Arkham Insurgency, Batman: The Court of Owls, Batman: Arkham of Tomorrow, Batman: Rise of the Arkham czy najbardziej aktualna – Batman: Arkham Legacy.

Batman: Arkham Legacy
Batman: Arkham Knight (Warner Bros. Interactive Entertainment)

W nowej grze głównym bohaterem ma jednak nie być Bruce Wayne, a jego syn – Damian Wayne. Podobno pojawi się również więcej grywalnych postaci, a głównym przeciwnikiem będzie tajemniczy Trybunał Sów – tajna organizacja z ukrycia rządząca Gotham.

Czy tak będzie, przekonamy się już dziś w nocy podczas gali The Game Awards 2019!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Marek Jura

the sinner julian serial netflix recenzja serialu sezon 2
7/10

The Sinner: Julian – sezon 2 – recenzja serialu

Netflix Watch Now

Netflix testuje globalnie nową funkcję Watch Now na wybranych telewizorach