Batman Batmobile
Batman i jego nowy Batmobile
in

Batman ma nową brykę i ty też chcesz taki Batmobile

Nowy Batman zaczyna się coraz wyraźniej wizualizować. Wiemy, jak bohater będzie wyglądał, a teraz zobaczyliśmy nowy Batmobile, który robi wrażenie!

Reżyser Batmana podzielił się pierwszym spojrzeniem na nowy Batmobile i trzeba przyznać Mattowi Reevesowi, że jest się czym chwalić. Robert Pattison, który wciela się w tytułowego bohatera, będzie miał czym pojeździć.

Porządny Batmobile to podstawa każdego Batmana. Jego najnowsza bryka przypomina samochody rodem z lat 60. wyposażone w silnik V8. Nie wygląda to ani trochę jak coś przyjaznego środowisku, a jest to raczej mocno trująca wariacja wokół klasycznego Dodge’a Chargera.

Zresztą rzućcie okiem sami i oceńcie nowy Batmobile oraz filmowy kostium Batmana w naszej galerii:

Premiera filmu Batman odbędzie się 25 czerwca 2021 roku. W filmie oprócz Roberta Pattisona pojawią się: Zoe Kravitz, Jeffrey Wright, Colin Farrell, Peter Sarsgaard i Paul Dano.

Źródło: Collider

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Lucyfer Netflix Tom Ellis

Tom Ellis podpisał nowy kontrakt. Lucyfer wróci na Netflix!

ozark sezon 3 netflix zwiastun serial

Byrde’owie wracają trzeci raz. Netflix pokazał zwiastun Ozark