The Boys sezon 4

Jak powstaje Batman: White Knight?

Dariusz Filipek
1 min czytania
Okładka komiksu Batman: White Knight | Źr. DC Comics, wykonanie Sean Gordon Murphy

Z ostatniej chwili

Tak, tutaj poczytacie również o takich – zdawać by się mogło – pierdołach, jak proces powstawania komiksów. Temat szczególnie mnie interesujący, gdyż od zawsze coś tam do szuflady nabazgrzę.

- Reklama -
Ad image

Jego zajebistosć Sean Gordon Murphy dzieli się z czytelnikami procesem powstawania komiksu Batman: White Knight. Artysta znany chociażby z ilustracji do Tokyo Ghost, Joe the Barbarian, Punk Rock Jesus czy American Vampire, pochwalił się na swoim twitterze, tym jak tworzy kadr.

https://twitter.com/Sean_G_Murphy/status/889569731560296449

Jak widać, nawet pojedynczy kadr jest wyjątkowo wymagający i absorbujący. Sean jest jednym z moich ulubionych ilustratorów komiksowych i efekt jest zawsze zachwycający.

https://twitter.com/Sean_G_Murphy/status/889601250957938692

Ma niezwykle dynamiczną, ostrą i nieokiełznaną kreskę, zachowując przy tym ład kompozycji. Mistrz!

Sean Gordon Murphy Batman White Knight
Okładka komiksu Batman: White Knight | Źr. DC Comics, wykonanie Sean Gordon Murphy

Premiera pierwszego zeszytu Batman: White Knight 4 października – bardzo ładny prezent na urodziny (który będę musiał sobie kupić sam).

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz