in

Batwoman, czyli burza włosów i opięte pośladki na zajawce serialu The CW

Jedno muszę oddać twórcom serialu Batwoman – w kostiumy to oni umieją! Przed Wami pierwsza zajawka widowiska.

Jako osoba, która dawno temu zrezygnowała z oglądania seriali stacji The CW, powstających na podstawie komiksów DC Comics, jedno muszę oddać twórcom – w kostiumy to oni umieją!

To już oficjalne, że do seriali Black Lightning, The Flash, Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow dołączy Batwoman. Dosłownie wczoraj Variety podało, iż widowisko dostało zielone światło. Nie jest to pierwsze podejście do tej postaci. W końcu mieliśmy Batwoman w przeklętym przez Babę-Jagę filmie Batman i Robin.

Gdyby bohaterkę robiła ostra jak brzytwa farba na włosach, peleryna jak u Supermana oraz mega obcisły strój tak mocno spinający pośladki, że niemal w nim eksplodują, to serial Batwoman byłby najlepszą telewizją jeszcze przed premierą.

Ruby Rose wcieliła się w Kate Kane już w zeszłym roku w crossoverze Elseworlds. Wcześniej mogliście ją zobaczyć, chociażby w serialu Orange is the New Black oraz filmie John Wick 2. W Batwoman wcieli się w jedną z najpopularniejszych komiksowych lesbijek, która walczy ze swoimi demonami i obija tyłki niefajnych ludzi w Gotham. Dopiero uczy się całej tej superbohaterszczyny.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

Iron Man 4

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie

Watchmen serial hbo zwiastun

Watchmen – HBO pokazało swojego czarnego konia na tegoroczną jesień