Batwoman the cw zwiastun dc comics serial
0:31
Batwoman (źródło: The CW; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Batwoman, czyli burza włosów i opięte pośladki na zajawce serialu The CW

https://www.youtube.com/watch?v=CzNYUWX2eYY

Jako osoba, która dawno temu zrezygnowała z oglądania seriali stacji The CW, powstających na podstawie komiksów DC Comics, jedno muszę oddać twórcom – w kostiumy to oni umieją!

To już oficjalne, że do seriali Black Lightning, The Flash, Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow dołączy Batwoman. Dosłownie wczoraj Variety podało, iż widowisko dostało zielone światło. Nie jest to pierwsze podejście do tej postaci. W końcu mieliśmy Batwoman w przeklętym przez Babę-Jagę filmie Batman i Robin.

Gdyby bohaterkę robiła ostra jak brzytwa farba na włosach, peleryna jak u Supermana oraz mega obcisły strój tak mocno spinający pośladki, że niemal w nim eksplodują, to serial Batwoman byłby najlepszą telewizją jeszcze przed premierą.

Ruby Rose wcieliła się w Kate Kane już w zeszłym roku w crossoverze Elseworlds. Wcześniej mogliście ją zobaczyć, chociażby w serialu Orange is the New Black oraz filmie John Wick 2. W Batwoman wcieli się w jedną z najpopularniejszych komiksowych lesbijek, która walczy ze swoimi demonami i obija tyłki niefajnych ludzi w Gotham. Dopiero uczy się całej tej superbohaterszczyny.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Iron Man 4

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie

Watchmen serial hbo zwiastun

Watchmen – HBO pokazało swojego czarnego konia na tegoroczną jesień