in

“Bayonetta 3” z datą premiery – już wkrótce na Nintendo Switch

Bayonetta 3 na Nintendo Switch

Nintendo wreszcie ogłosiło datę premiery trzeciej części gry z kultowej serii “Bayonetta“. Sprawdź, jak prezentuje się najnowsza odsłona o przygodach wiedźmy.

Zwiastun gry “Bayonetta 3”

Studio PlatinumGames, które jest odpowiedzialne za poprzednie odsłony serii, postanowiło ogłosić kolejną część przygód seksownej wiedźmy. To jedna z niewielu serii na Nintendo Switch, które są przeznaczone dla dorosłej grupy odbiorców.

Akcja, seksapil i demoniczne moce – tak można opisać każdą “Bayonettę” i wygląda na to, że “Bayonetta 3” pod tym kątem ponownie nie zawiedzie.

Znane postacie

Nintendo na swoim twitterze dodatkowo ogłosiło, że “Bayonetta 3” umożliwi spotkanie ze starymi, dobrze znanymi z poprzednich odsłon, bohaterami.

Powróci złowieszcza Jeanne, twardy jak skała Rodin, komiczny Enzo i szarmancki Luka.

Nowością za to będzie postać Violi – jak donoszą plotki również grywalna – czyli początkująca wiedźma uzbrojona w zabójczą katanę.

Jak dobrze będzie się z nimi spotkać ponownie.

Edycja kolekcjonerska – Trinity Masquerade Edition

Edycja kolekcjonerska “Trinity Masquerade Edition” zawierać będzie 200 stronnicowy artbook, wymienne okładki związane z nową odsłonę i, co czasami nieoczywiste (hehe, God of War), pudełko z grą.

Bayonetta 1 – po raz pierwszy w wersji pudełkowej na Nintendo Switch

Bayonetta
Okładka gry “Bayonetta”

“Bayonetta” pierwotnie została wydana w 2009 roku na konsole X360 i PS3. Na Nintendo Switch pojawiła się wraz z portem “Bayo 2”, ale do tej pory była dostępna jedynie w wersji cyfrowej (za pomocą kodu zawartego w pudełku). To raczej gratka dla fanów aniżeli pełny produkt. Szczególnie, że jej sprzedaż będzie limitowana – a więc jeśli chcielibyście zebrać wszystkie 3 pudełka, to miejcie rękę na pulsie.

Dokładna data premiery jest narazie nieznana, ale studio zapewnia, że odbędzie się jeszcze w tym roku.

Bayonetta 3 – data premiery na Nintendo Switch

“Bayonetta 3” zadebiutuję na ekskluzywnie na konsole Nintendo Switch dokładnie 28 października 2022 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

iOs 16 poradnik

Jak zainstalować iOS 16 beta na iPhone? – poradnik

red dead online red dead funeral

“Red Dead Online” umiera? Fani zorganizowali pogrzeb