in

Premiera dnia: “Bel-Air” w serwisie Peacock

bel-air 2022
Zwiastun serialu

“Bel-Air” nie jest typową rewizją znanego i lubianego serialu. Najnowsze widowisko nie ma na pokładzie Willa Smitha i jednocześnie nie jest pogodną komedią jak poprzednik.

Wróć. “Bel-Air” ma w obsadzie Willa Smitha. Nie Willa Smitha aktora, a Willa Smitha bohatera, w którego wcielił się debiutant, Jabari Banks. O serial starały się również Netflix i HBO Max, ale ostatecznie Peacock przelicytował konkurentów i zamówił z miejsca dwa sezony “Bel-Air”.

Serial został stworzony przez Morgana Coopera, Malcolma Spellmana, TJ Brady’ego i Rasheeda Newsona, którzy opowiedzieli o młodym chłopaku z przedmieść Filadelfii, który zostaje wysłany do wujka w Bel-Air, gdzie ma trzymać się z daleka od kłopotów. Dobry nastrój oryginalnego serialu został tu zastąpiony ponurym tonem. Tym samym z oryginału pozostał głównie szkielet, a cała reszta to dramat pełną gębą.

Krytycy i widzowie spodziewali się innego serialu

Pierwsze opinie o serialu są mieszane. Na Rotten Tomatoes “Bel-Air” oceniło już 31 krytyków. Tylko 61% zachęca do obejrzenia produkcji. Obecnie widowisko ma tam ocenę 6,1/10. Na IMDB pierwsze odcinki oceniło już 860 widzów, którzy jeszcze gorzej odebrali nową wersję kultowego serialu z Willem Smithem. Tam serial ma ocenę 5/10.

doktor strange charles xavier

Nowy zwiastun filmu “Doktor Strange w multiwersum szaleństwa”

W niespełna dobę zwiastun obejrzało 22 miliony widzów na YouTube na oficjalnym kanale Marvel Entertainment i to robi wrażenie. Zapowiedź filmu również. Obejrzyj zwiastun ▶

Pocieszające jest to, że większość narzeka na to, iż to inny serial niż “Bajer z Bel-Air”. Wielu widzów najpewniej spodziewało się powtórki z rozrywki i nostalgicznego powrotu do początku lat 90. Zamiast tego twórcy zaserwowali nam coś innego.

Bez premiery w Polsce

Peacock w dniu premiery wypuścił trzy z dziesięciu odcinków pierwszego sezonu. Kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień. Niestety na tę chwilę nie wiemy, gdzie obejrzymy serial w Polsce.

Serial “Bel-Air” obejrzycie online w serwisie Peacock ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

doktor strange w multiwersum obłędu wszystkei zwiastuny ze super bowl 2022

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” i nie tylko. Przed Wami wszystkie zwiastuny ze Super Bowl 2022

downing street serial

“Downing Street” od twórców “Justified” i “House of Cards”. Premier Wielkiej Brytanii jeszcze nigdy nie miał tylu problemów