netflix Berlińskie Psy serial Berlińskie Psy netflix Berlińskie Psy 2018 Berlińskie Psy permiera Berlińskie Psy data premiery Berlińskie Psy online pl
Berlińskie Psy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Berlińskie psy – korupcja, zabójstwo polityczne i mafijne zatargi od Netflixa

Berlińskie psy (oryg. Dogs of Berlin) to kolejna produkcja Netflixa z Niemiec. Jednak w przeciwieństwie do mrocznego sci-fi Dark, nowy serial serwisu to czystej maści kryminał.

Berlińskie psy opowiedzą historię dwóch policjantów, totalnie niepasujących do siebie charakterami, którzy wpadną w środek wojny terytorialnej lokalnych grup przestępczych. Nie tylko będą musieli poradzić sobie ze wzajemną niechęcią, ale również zmierzyć ze słabościami, które ich toczą. A przede wszystkim muszą się opowiedzieć po jednej ze stron, gdyż przynajmniej jednemu z nich korupcja jest nieobca. Punktem zapalnym całego zamieszania ma być zabójstwo na tle politycznym.

Scenarzystą i twórcą serialu jest Christian Alvart, który dał się poznać od najlepszej strony, jako reżyser horroru Przypadek 39. Ma na koncie również całkiem niezłe Pandorum. Pisząc o Berlińskich psach i przeglądając jego filmografię, przypomniałem sobie, że od dawna poluję na Antyciała Alvarta.

Serial zaszczyci m.in. Hannah Herzsprung, którą możecie kojarzyć z LektoraWho Am I. Możesz być kim chcesz; Felix Kramer, który pojawił się w Dark; Katharina Schuttler odegrała rolę w brytyjskim miniserialu Run; Fahri Yardim pojawił się chociażby w Opiekunie; Antonio Wannek, którego dało się zauważyć w Jeńcu: Tak daleko jak nogi poniosą. Ponadto w serialu zobaczymy Alinę Stiegler, Annę Marię Muhe oraz Sebastiana Achillesa.

Premiera Berlińskich psów odbędzie się 7 grudnia. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 10 odcinków.

Berlińskie psy w serwisie Netflix

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

disney play logo disney play w polsce disney play polska disney play cena disney play data premiery disney play start

Poznajcie Disney Play. Konkurenta Netflixa, HBO GO i innych streamingów

rafał zawierucha roman polański once upon a time in hollywood quentin tarantino

Polak zagra Romana Polańskiego w Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino