in

SUPER!SUPER!

Berlińskie psy – korupcja, zabójstwo polityczne i mafijne zatargi od Netflixa

netflix Berlińskie Psy serial Berlińskie Psy netflix Berlińskie Psy 2018 Berlińskie Psy permiera Berlińskie Psy data premiery Berlińskie Psy online pl
Berlińskie Psy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Berlińskie psy (oryg. Dogs of Berlin) to kolejna produkcja Netflixa z Niemiec. Jednak w przeciwieństwie do mrocznego sci-fi Dark, nowy serial serwisu to czystej maści kryminał.

Berlińskie psy opowiedzą historię dwóch policjantów, totalnie niepasujących do siebie charakterami, którzy wpadną w środek wojny terytorialnej lokalnych grup przestępczych. Nie tylko będą musieli poradzić sobie ze wzajemną niechęcią, ale również zmierzyć ze słabościami, które ich toczą. A przede wszystkim muszą się opowiedzieć po jednej ze stron, gdyż przynajmniej jednemu z nich korupcja jest nieobca. Punktem zapalnym całego zamieszania ma być zabójstwo na tle politycznym.

Scenarzystą i twórcą serialu jest Christian Alvart, który dał się poznać od najlepszej strony, jako reżyser horroru Przypadek 39. Ma na koncie również całkiem niezłe Pandorum. Pisząc o Berlińskich psach i przeglądając jego filmografię, przypomniałem sobie, że od dawna poluję na Antyciała Alvarta.

Serial zaszczyci m.in. Hannah Herzsprung, którą możecie kojarzyć z LektoraWho Am I. Możesz być kim chcesz; Felix Kramer, który pojawił się w Dark; Katharina Schuttler odegrała rolę w brytyjskim miniserialu Run; Fahri Yardim pojawił się chociażby w Opiekunie; Antonio Wannek, którego dało się zauważyć w Jeńcu: Tak daleko jak nogi poniosą. Ponadto w serialu zobaczymy Alinę Stiegler, Annę Marię Muhe oraz Sebastiana Achillesa.

Premiera Berlińskich psów odbędzie się 7 grudnia. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 10 odcinków.

Berlińskie psy w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

disney play logo disney play w polsce disney play polska disney play cena disney play data premiery disney play start

Poznajcie Disney Play. Konkurenta Netflixa, HBO GO i innych streamingów

rafał zawierucha roman polański once upon a time in hollywood quentin tarantino

Polak zagra Romana Polańskiego w Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino