The Boys sezon 4

Berlińskie psy – Netflix zapowiada thriller prosto z Niemiec

Dariusz Filipek
2 min czytania
Berlińskie psy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=786aYcjT6JE

- Reklama -
Ad image

Netflix zaprezentował pełen zwiastun kolejnego po Dark, niemieckojęzycznego serialu oryginalnego. Jednak tym razem serwis nie celuje w fantastykę naukową, a thriller kryminalny pełną gębą, czyli Berlińskie psy, którego zwiastun możecie obejrzeć powyżej.

Na dziś Berlińskie psy na materiałach promocyjnych zapowiadają się na nieco generyczny niemieckojęzyczny serial, przynoszący nieco na myśl największe hity stacji RTL. Jednak w przeciwieństwie do tych produkcji, nie mamy do czynienia z proceduralem, gdyż serial opowie jedną historię.

Berlińskie psy to opowieść, która skupia się na dwóch policjantach z zupełnie różnych światów. Panowie wpadną w środek wojny lokalnych grup przestępczych. Będą musieli poradzić sobie ze wzajemną niechęcią, ale i ze swoimi słabościami. Przede wszystkim muszą się opowiedzieć po jednej ze stron, gdyż jeden z nich jest mocno skorumpowany. Punktem zapalnym całego zamieszania ma być zabójstwo znanego piłkarza.

Scenarzystą i twórcą serialu Berlińskie psy jest Christian Alvart, który dał się poznać od najlepszej strony, jako reżyser horroru Przypadek 39.

Na koncie ma również całkiem niezłe Pandorum. Swoją grą widowisko zaszczyci m.in. Hannah Herzsprung, którą możecie kojarzyć z Lektora i Who Am I. Możesz być kim chcesz; Felix Kramer, który pojawił się w Dark; Katharina Schuttler odegrała rolę w brytyjskim miniserialu Run; Fahri Yardim pojawił się, chociażby w Opiekunie; Antonio Wannek, którego dało się zauważyć w Jeńcu: Tak daleko jak nogi poniosą. Ponadto w serialu zobaczymy Alinę Stiegler, Annę Marię Muhe oraz Sebastiana Achillesa.

Premiera Berlińskich psów odbędzie się 7 grudnia. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 10 odcinków.

Serial Berlińskie psy w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5be33e86c1414077f0d12827″]

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz