in

SUPER!SUPER!

Berlińskie psy – Netflix zapowiada thriller prosto z Niemiec

berlińskie psy zwiastun niemiecki serial netflixa
Berlińskie psy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

https://www.youtube.com/watch?v=786aYcjT6JE

Netflix zaprezentował pełen zwiastun kolejnego po Dark, niemieckojęzycznego serialu oryginalnego. Jednak tym razem serwis nie celuje w fantastykę naukową, a thriller kryminalny pełną gębą, czyli Berlińskie psy, którego zwiastun możecie obejrzeć powyżej.

Na dziś Berlińskie psy na materiałach promocyjnych zapowiadają się na nieco generyczny niemieckojęzyczny serial, przynoszący nieco na myśl największe hity stacji RTL. Jednak w przeciwieństwie do tych produkcji, nie mamy do czynienia z proceduralem, gdyż serial opowie jedną historię.

Berlińskie psy to opowieść, która skupia się na dwóch policjantach z zupełnie różnych światów. Panowie wpadną w środek wojny lokalnych grup przestępczych. Będą musieli poradzić sobie ze wzajemną niechęcią, ale i ze swoimi słabościami. Przede wszystkim muszą się opowiedzieć po jednej ze stron, gdyż jeden z nich jest mocno skorumpowany. Punktem zapalnym całego zamieszania ma być zabójstwo znanego piłkarza.

Scenarzystą i twórcą serialu Berlińskie psy jest Christian Alvart, który dał się poznać od najlepszej strony, jako reżyser horroru Przypadek 39.

Na koncie ma również całkiem niezłe Pandorum. Swoją grą widowisko zaszczyci m.in. Hannah Herzsprung, którą możecie kojarzyć z Lektora i Who Am I. Możesz być kim chcesz; Felix Kramer, który pojawił się w Dark; Katharina Schuttler odegrała rolę w brytyjskim miniserialu Run; Fahri Yardim pojawił się, chociażby w Opiekunie; Antonio Wannek, którego dało się zauważyć w Jeńcu: Tak daleko jak nogi poniosą. Ponadto w serialu zobaczymy Alinę Stiegler, Annę Marię Muhe oraz Sebastiana Achillesa.

Premiera Berlińskich psów odbędzie się 7 grudnia. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 10 odcinków.

Serial Berlińskie psy w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5be33e86c1414077f0d12827″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netflix 1983 netflix 1983 serial 1983 zwiastun 1983

1983 – oficjalny zwiastun pierwszego polskiego serialu Netflixa

film breaking bad film

Powstaje film osadzony w świecie Breaking Bad