Betaal serial netflix zombie horror
Betaal to nowy serial Netflixa o zombie
in

SUPER!SUPER!

“Betaal”: Netflix zapowiada nowy indyjski serial o zombie

Zespół kreatywny odpowiedzialny za horrorowy miniserial Ghul wróci w tym roku z nową grozą w odcinkach – z serialem o zombie Betaal.

Betaal to kolejna indyjska produkcja Netflixa, której fabuła będzie mocno podszyta lokalnym folklorem. Historia rozgrywa się w odległej wiosce opanowanej przez krwiożercze zombie. Głusi na ostrzeżenia lokalni urzędnicy zatrudnieni do wysiedlenia wioski, przywołali coś pradawnego i przerażającego. Budzi się tam do życia dwustuletni pułkownik Kompanii Wschodnioindyjskiej, zarażony tytułową klątwą, który ma za sobą batalion spragnionych krwi nieumarłych. Oko w oko z żywymi trupami stają świetnie wyszkoleni policjanci ze specjalnego oddziału CIPD (Counter Insurgency Police Department). W środku krwawej jatki są bezbronni cywile.

Betaal ma zaoferować widzom mnóstwo niesamowitych i przerażających momentów. Przywołuje na myśl mieszankę Ghula z koreańskim serialem Kingdom.

W serialu wystąpią lokalne gwiazdy: Viineet Kumar, Aahana Kumra, Suchitra Pillai, Jitendra Joshi, Jatin Goswami, Manjiri Pupala i Syna Anand. Reżyserem i scenarzystą serialu jest Patrick Graham, którego na stołku reżyserskim wspomógł Nikhila Mahajana, a przy scenariuszu Suhani Kanwar. Za produkcję odpowiedzialne są firmy Blumhouse Television wraz z SK Global Entertainment i Red Chillies Entertainment.

Betaal zadebiutuje na Netfliksie już 24 maja. Serwis udostępnił oficjalny zwiastun widowiska, który możecie obejrzeć powyżej.

Oglądaj serial Betaal w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marvel czy DC

VS: Marvel czy DC? Wybieramy najbardziej superbohaterskich superbohaterów

Marvel niepopularne opinie

30 niepopularnych opinii o filmach Marvela. Zgadzacie się czy nie?