Betaal serial netflix zombie horror
Betaal to nowy serial Netflixa o zombie
in

SUPER!SUPER!

“Betaal”: Netflix zapowiada nowy indyjski serial o zombie

Zespół kreatywny odpowiedzialny za horrorowy miniserial Ghul wróci w tym roku z nową grozą w odcinkach – z serialem o zombie Betaal.

Betaal to kolejna indyjska produkcja Netflixa, której fabuła będzie mocno podszyta lokalnym folklorem. Historia rozgrywa się w odległej wiosce opanowanej przez krwiożercze zombie. Głusi na ostrzeżenia lokalni urzędnicy zatrudnieni do wysiedlenia wioski, przywołali coś pradawnego i przerażającego. Budzi się tam do życia dwustuletni pułkownik Kompanii Wschodnioindyjskiej, zarażony tytułową klątwą, który ma za sobą batalion spragnionych krwi nieumarłych. Oko w oko z żywymi trupami stają świetnie wyszkoleni policjanci ze specjalnego oddziału CIPD (Counter Insurgency Police Department). W środku krwawej jatki są bezbronni cywile.

Betaal ma zaoferować widzom mnóstwo niesamowitych i przerażających momentów. Przywołuje na myśl mieszankę Ghula z koreańskim serialem Kingdom.

W serialu wystąpią lokalne gwiazdy: Viineet Kumar, Aahana Kumra, Suchitra Pillai, Jitendra Joshi, Jatin Goswami, Manjiri Pupala i Syna Anand. Reżyserem i scenarzystą serialu jest Patrick Graham, którego na stołku reżyserskim wspomógł Nikhila Mahajana, a przy scenariuszu Suhani Kanwar. Za produkcję odpowiedzialne są firmy Blumhouse Television wraz z SK Global Entertainment i Red Chillies Entertainment.

Betaal zadebiutuje na Netfliksie już 24 maja. Serwis udostępnił oficjalny zwiastun widowiska, który możecie obejrzeć powyżej.

Oglądaj serial Betaal w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Marvel czy DC

VS: Marvel czy DC? Wybieramy najbardziej superbohaterskich superbohaterów

Marvel niepopularne opinie

30 niepopularnych opinii o filmach Marvela. Zgadzacie się czy nie?