Big Mouth 2 sezon Big Mouth drugi sezon Big Mouth 2 data premiery napaleni nastolatkowie Big Mouth 2 sezon serialu animowanego netflix
Big Mouth (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Big Mouth – napaleni nastolatkowie wracają na Netflix z drugim sezonem

Gdzie na świecie można porozmawiać o jamnikach na lekcjach wychowania seksualnego jak nie w Big Mouth. Napaleni nastolatkowie wracają na Netflix z drugim sezonem.

Przed hormonami nie uciekniesz – tak Netflix reklamuje drugi sezon serialu Big Mouth. Animacji skierowanej dla dojrzałych widzów, którzy nie obrażą się na żarty związane z masturbacją, kształtem waginy, okresem czy rozmiarem penisa – przykładowo.

Jeśli powyższe warunki zostały spełnione, macie na co czekać. Pierwszy sezon na Rotten Tomatoes uzyskał aż 100% pozytywnych opinii, które dały średnią 7,92/10.

Big Mouth wraca z drugim sezonem 5 października. Dzień po moich urodzinach. O urodzinach wspominam tylko dlatego, że oczekuję wielu sytych prezentów od swoich czytelników. Jeden już od Netflixa mam zakolejkowany – kolejny 10-odcinkowy sezon przygód uczniów z Westchester County.

Big Mouth w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Serial Hulu The First 2018

The First – oscarowa obsada, genialne wykonanie i twórca House of Cards

Druga strona wiatru orson welles The Other Side of the Wind

Druga strona wiatru – Netflix pokaże nigdy niewidziany film Orsona Wellesa