Big Sky serial 2020
"Big Sky" to nowy serial kryminalny od ABC
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK WTF?!WTF?!

Premiera dnia: “Big Sky” od dziś na ABC

“Big Sky” to nowy serial kryminalny stacji ABC, który opowiada o porwaniu dwóch młodych dziewczyn przez seryjnego mordercę.

“Big Sky” jest adaptacją powieści C.J. Boxa. Fabuła pierwszego sezonu jest oparta na postawie “The Highway” – pierwszej z serii czterech książek traktujących o dochodzeniach prowadzonych przez Cassie Dewell. Twórcą serialu jest David E. Kelly, który wcześniej dał nam między innymi seriale “Mr. Mercedes”, “Wielkie kłamstewka” czy “Ally McBeal”.

Thriller kryminalny o seryjnym mordercy

“Big Sky” opowiada o prywatnych detektywach, Cassie Dewel i Codym Hoytcie, którzy łączą siły z żoną Cody’ego, byłą policjantką, Jenny Hoyt, w celu poszukiwania dwóch sióstr, które zostały porwane przez kierowcę ciężarówki na autostradzie w Montanie. Z czasem odkrywają, że porwane dziewczyny nie są jedynymi, które zniknęły w okolicy. Ścigają się z czasem, aby powstrzymać zabójcę.

Na tę chwilę serial ma na Rotten Tomatoes ocenę 6,55/10. Co tydzień na antenie ABC premierowo będzie pojawiał się nowy odcinek – pierwszy sezon liczy ich dziesięć. W Polsce serial można obejrzeć za darmo poprzez serwis internetowy kanadyjskiej stacji CTV przy wsparciu VPN. Na tę chwilę nie znamy stacji ani serwisu, który pokaże serial w Polsce.

⚡ PRZECZYTAJ: “Big Mouth” wraca na Netflix

Oglądaliście już pierwszy odcinek tego serialu? Dajcie znać w sekcji komentarzy, co sądzicie o widowisku.

Oglądaj serial “Big Sky” w serwisie CTV ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

mroczne materie sezon 2 hbo go

Premiera dnia: “Mroczne materie” – sezon 2. na HBO GO

HBO Max Netflix Hulu CBS All Access Hulu Disney Plus

HBO Max rozwija się najszybciej w Stanach Zjednoczonych. Netflix dopiero na piątym miejscu