Big Sky serial 2020
"Big Sky" to nowy serial kryminalny od ABC
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK OkropneOkropne

Premiera dnia: “Big Sky” od dziś na ABC

https://www.youtube.com/watch?v=uJg7ikuWB5I

“Big Sky” to nowy serial kryminalny stacji ABC, który opowiada o porwaniu dwóch młodych dziewczyn przez seryjnego mordercę.

“Big Sky” jest adaptacją powieści C.J. Boxa. Fabuła pierwszego sezonu jest oparta na postawie “The Highway” – pierwszej z serii czterech książek traktujących o dochodzeniach prowadzonych przez Cassie Dewell. Twórcą serialu jest David E. Kelly, który wcześniej dał nam między innymi seriale “Mr. Mercedes”, “Wielkie kłamstewka” czy “Ally McBeal”.

Thriller kryminalny o seryjnym mordercy

“Big Sky” opowiada o prywatnych detektywach, Cassie Dewel i Codym Hoytcie, którzy łączą siły z żoną Cody’ego, byłą policjantką, Jenny Hoyt, w celu poszukiwania dwóch sióstr, które zostały porwane przez kierowcę ciężarówki na autostradzie w Montanie. Z czasem odkrywają, że porwane dziewczyny nie są jedynymi, które zniknęły w okolicy. Ścigają się z czasem, aby powstrzymać zabójcę.

Na tę chwilę serial ma na Rotten Tomatoes ocenę 6,55/10. Co tydzień na antenie ABC premierowo będzie pojawiał się nowy odcinek – pierwszy sezon liczy ich dziesięć. W Polsce serial można obejrzeć za darmo poprzez serwis internetowy kanadyjskiej stacji CTV przy wsparciu VPN. Na tę chwilę nie znamy stacji ani serwisu, który pokaże serial w Polsce.

⚡ PRZECZYTAJ: “Big Mouth” wraca na Netflix

Oglądaliście już pierwszy odcinek tego serialu? Dajcie znać w sekcji komentarzy, co sądzicie o widowisku.

Oglądaj serial “Big Sky” w serwisie CTV ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

mroczne materie sezon 2 hbo go

Premiera dnia: “Mroczne materie” – sezon 2. na HBO GO

HBO Max Netflix Hulu CBS All Access Hulu Disney Plus

HBO Max rozwija się najszybciej w Stanach Zjednoczonych. Netflix dopiero na piątym miejscu