in

SUPER!SUPER!

Billions wracają. Zwiastun 3. sezonu zapowiada świetne widowisko

Billions wracają. Zwiastun 3. sezonu zapowiada świetne widowisko
Billions wracają. Zwiastun 3. sezonu zapowiada świetne widowisko (Showtime)

Billions to jeden z tych seriali, który zmusza do refleksji. Zastanawiamy się nad tym, kto jest zły, kto jest dobry, kto ma rację, a kto nie. Przez pierwsze dwa sezony nie zdołałem odpowiedzieć sobie na żadne z tych pytań.

To produkcja pełna podłych, zawistnych, interesownych i fałszywych ludzi po każdej ze stron. Mimo to ciężko nie kochać widowiska od stacji Showtime. Tym bardziej że w tym roku bohaterowie są jeszcze bardziej zdesperowani i wściekli na siebie nawzajem. Atmosfera sięga zenitu.

Kolejną odsłonę Billions obejrzycie już 25 marca. W Polsce produkcję pokazuje streaming ShowMax. Zapraszam do obejrzenia najnowszej zapowiedzi 3. sezonu, który prezentuje się świetnie i co oczywiste na bogato. Nie mogę się doczekać, aż znów zasiądę do oglądania wyniszczającej walki pomiędzy Chuckiem a Bobbym.

https://www.youtube.com/watch?v=7dKownfx75E

Billions na ShowMaksie

Źródło: YouTube Showtime

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gwiazdy, których filmy zarobiły najwięcej

Gwiazdy, których filmy zarobiły najwięcej. Lista jest bardzo nieoczywista

Kto wygrał Złote Globy 2018 the golden globes

Sprawdź kto wygrał Złote Globy 2018 – cała 75. gala online