The Boys sezon 4

Billions wracają. Zwiastun 3. sezonu zapowiada świetne widowisko

Dariusz Filipek
1 min czytania
Billions wracają. Zwiastun 3. sezonu zapowiada świetne widowisko (Showtime)

Z ostatniej chwili

Billions to jeden z tych seriali, który zmusza do refleksji. Zastanawiamy się nad tym, kto jest zły, kto jest dobry, kto ma rację, a kto nie. Przez pierwsze dwa sezony nie zdołałem odpowiedzieć sobie na żadne z tych pytań.

To produkcja pełna podłych, zawistnych, interesownych i fałszywych ludzi po każdej ze stron. Mimo to ciężko nie kochać widowiska od stacji Showtime. Tym bardziej że w tym roku bohaterowie są jeszcze bardziej zdesperowani i wściekli na siebie nawzajem. Atmosfera sięga zenitu.

- Reklama -
Ad image

Kolejną odsłonę Billions obejrzycie już 25 marca. W Polsce produkcję pokazuje streaming ShowMax. Zapraszam do obejrzenia najnowszej zapowiedzi 3. sezonu, który prezentuje się świetnie i co oczywiste na bogato. Nie mogę się doczekać, aż znów zasiądę do oglądania wyniszczającej walki pomiędzy Chuckiem a Bobbym.

https://www.youtube.com/watch?v=7dKownfx75E

Billions na ShowMaksie

Źródło: YouTube Showtime

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz