Biohakerzy serial netflix
"Biohakerzy" zabiorą nas do świata, w którym człowiek zaczyna bawić się w boga
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

“Biohakerzy” zaatakują Netflix w sierpniu. Przygotujcie się na biotechnologiczny thriller

“Biohakerzy” zabiorą nas do świata, w którym człowiek zaczyna bawić się w boga. Kolejny serial Netflixa z Niemiec może być sukcesem o skali zakończonego właśnie “Dark”.

Netflix wypuścił właśnie zwiastun serialu “Biohakerzy”, który opowie o ambitnej studentce szukającej zemsty na swojej uczelnianej mentorce. Profesorka mogła stać za tragedią, która dotknęła rodzinę dziewczyny.

Twórcą widowiska jest Christian Ditter, który wcześniej wyreżyserował dla Netflixa serial “Szefowa”. Tym razem napisał również scenariusz do produkcji łączącej thriller medyczny z przyziemną fantastyką naukową.

W serialu zobaczymy Jessicę Schwarz, najbardziej znaną na świecie z roli w “Pachnidle: Historia mordercy”. W “Biohakerach” wcieliła się w profesor Tanję Lorenz. Szwajcarska aktorka Luna Wedler sportretowała Mię, młodą studentkę medycyny wciągniętą w podziemny świat biohakowania i nielegalnych eksperymentów genetycznych.

Christian Ditter zapowiada, iż po obejrzeniu tego serialu zakwestionujemy strukturę naszego życia. Widowisko skupi się na ludziach, którzy uważają się za twórców jutra podążających do celu wszelkimi możliwymi sposobami.

“Biohakerzy” zadebiutują w serwisie Netflix już 20 sierpnia 2020 roku.

Oglądaj serial “Biohakerzy” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dc universe

Czy to już koniec DC Universe? Wycofanie rocznej subskrypcji na to wskazuje

rzymskie dziewczyny sezon 3 baby netflix serial

“Rzymskie dziewczyny” wracają na Netflix z finałowym sezonem