Black Narcissus serial zwiastun
"Black Narcissus" (FX/BBC)
in

“Black Narcissus” od FX i BBC na kolejnym elektryzującym zwiastunie

“Black Narcissus” zadebiutuje pod koniec listopada. Stacje FX oraz BBC pochwaliły się zwiastunem klimatycznego miniserialu.

“Black Narcissus” to limitowany serial od FX i BBC oparty na bestsellerowej powieści Rumera Goddena. Nie jest to pierwsze widowisko opierające się na tym materiale. W 1947 roku premierę miał filmowy “Czarny narcyz” wyreżyserowany przez Michaela Powella i Emerica Pressburgera, który został doceniony przez krytyków.

Historia rozgrywa się w Mopu w Himalajach w 1934 roku. Odległy pałac na klifie, znany niegdyś jako “Dom kobiet”, skrywa wiele mrocznych tajemnic. Kiedy młode zakonnice próbują założyć tam misję, są nawiedzane przez coś tajemniczego, coś budzącego ich najskrytsze, zakazane pragnienia.

Za scenariusz serialu odpowiada pisarka i scenarzystka, Amanda Coe, która jest między innymi twórczynią serialu “The Trial of Christine Keeler” i “Apple Tree Yard”. Reżyserką jest Charlotte Bruus Christensen.

W obsadzie znaleźli się Alessandro Nivola, Gemma Arterton, Aisling Franciosi, Jim Broadbent, Gina McKee, Rosie Cavaliero, Patsy Ferran, Karen Bryson, Charlie Maher, Dipika Kunwar oraz Gianni Gonsalves. Będzie to również jedna z ostatnich produkcji, w której zobaczymy zmarłą w tym roku Dainę Rigg.

Premiera serialu odbędzie się 23 listopada. W ten dzień obejrzymy wszystkie trzy odcinki widowiska. Na tę chwilę nie znamy serwisu ani stacji, która pokaże serial w Polsce.

Poprzedni zwiastun możecie obejrzeć pod tym odnośnikiem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Servant sezon 2 apple tv plus

“Servant” – Apple TV Plus zapowiada drugi sezon świetnego dreszczowca

niebo o północy zwiastun netflix george clooney film

“Niebo o północy” – zwiastun filmu Netflixa od George’a Clooneya