The Boys sezon 4

Niezaszczepiona Letitia Wright może opóźnić premierę “Black Panther: Wakanda Forever”

Dariusz Filipek
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Letitia Wright nie tylko wywołuje wokół siebie zamieszanie z uwagi na jej nastawienie, co do szczepień przeciw Covid-19, ale obecnie jej hardość może wpłynąć na kolejne opóźnienie zdjęć do “Black Panther: Wakanda Forever”.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER / LETITIA WRIGHT / COVID-19

Wright szczepić się nie chce, bo nie ma pojęcia, jakiego rodzaju czarna magia znajduje się w fiolkach ze szczepionkami na Covid-19. Jej poprzednie wypowiedzi można było uznać za majaczenie, tudzież szalone gadanie lub przynajmniej — żeby być delikatnym — opowiadanie głupot, ale obecnie za sprawą jej niefrasobliwości w kwestii pandemii koronawirusa, może dojść do olbrzymich problemów z dalszą produkcją filmu “Black Panther: Wakanda Forever”. Aktorka wcielająca się w Shuri, siostrę głównego bohatera “Czarnej Pantery”, miała przejąć superbohaterską schedę po zmarłym na raka Chadwicku Bosemanie, odtwórcy roli T’challi. Tymczasem okazuje się coraz większą kulą u nogi tej produkcji.

- Reklama -
Ad image

Ostatnio Wright musiała przejść rekonwalescencję z uwagi na obrażenia, których doznała na planie “Black Panther: Wakanda Forever”. Tym samym wróciła do Londynu. W międzyczasie ekipa filmowa pracowała nad scenami, w których aktorka nie była niezbędna.

Tylko zaszczepieni polecą do Stanów Zjednoczonych

Jednak w tym czasie zmieniło się prawo w Stanach Zjednoczonych. Od 8 listopada 2021 roku wdrożono nową zasadę, zgodnie z którą wszystkie osoby niebędące obywatelami Stanów Zjednoczonych, którzy wybierają się do tego kraju, muszą być w pełni zaszczepieni przeciwko Covid-19.

Teraz gdy odtwórczyni roli Shuri stanie się na planie niezbędna, będzie miała problem z wejściem na pokład samolotu. W końcu Wright ani nie jest zaszczepiona (tak podają źródła bliskie THR), ani nie jest obywatelką Stanów Zjednoczonych.

Na razie prace nad “Black Panther: Wakanda Forever” są wstrzymane i mają zostać wznowione na początku przyszłego roku. Według przedstawiciela aktorki, Wright nie może się doczekać na powrót na plan. Jeśli Stany Zjednoczone nie zmienią swojej polityki w kwestii przemieszczania się, to pozostaną dwa wyjścia — albo Marvel Studios dokończy zdjęcia w Londynie, albo Wright wreszcie sprawdzi, co takiego jest w szczepionce, oczywiście, domięśniowo. Cała reszta będzie czekaniem na cud.

Według obecnych założeń “Black Panther: Wakanda Forever” ma pojawić się na ekranach kin 11 listopada 2022 roku.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz