black panther: wakanda forever letitia wright covid-19 shuri
in ,

SUPER!SUPER!

Niezaszczepiona Letitia Wright może opóźnić premierę “Black Panther: Wakanda Forever”

Letitia Wright nie tylko wywołuje wokół siebie zamieszanie z uwagi na jej nastawienie, co do szczepień przeciw Covid-19, ale obecnie jej hardość może wpłynąć na kolejne opóźnienie zdjęć do “Black Panther: Wakanda Forever”.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER / LETITIA WRIGHT / COVID-19

Wright szczepić się nie chce, bo nie ma pojęcia, jakiego rodzaju czarna magia znajduje się w fiolkach ze szczepionkami na Covid-19. Jej poprzednie wypowiedzi można było uznać za majaczenie, tudzież szalone gadanie lub przynajmniej — żeby być delikatnym — opowiadanie głupot, ale obecnie za sprawą jej niefrasobliwości w kwestii pandemii koronawirusa, może dojść do olbrzymich problemów z dalszą produkcją filmu “Black Panther: Wakanda Forever”. Aktorka wcielająca się w Shuri, siostrę głównego bohatera “Czarnej Pantery”, miała przejąć superbohaterską schedę po zmarłym na raka Chadwicku Bosemanie, odtwórcy roli T’challi. Tymczasem okazuje się coraz większą kulą u nogi tej produkcji.

Ostatnio Wright musiała przejść rekonwalescencję z uwagi na obrażenia, których doznała na planie “Black Panther: Wakanda Forever”. Tym samym wróciła do Londynu. W międzyczasie ekipa filmowa pracowała nad scenami, w których aktorka nie była niezbędna.

Tylko zaszczepieni polecą do Stanów Zjednoczonych

Jednak w tym czasie zmieniło się prawo w Stanach Zjednoczonych. Od 8 listopada 2021 roku wdrożono nową zasadę, zgodnie z którą wszystkie osoby niebędące obywatelami Stanów Zjednoczonych, którzy wybierają się do tego kraju, muszą być w pełni zaszczepieni przeciwko Covid-19.

Teraz gdy odtwórczyni roli Shuri stanie się na planie niezbędna, będzie miała problem z wejściem na pokład samolotu. W końcu Wright ani nie jest zaszczepiona (tak podają źródła bliskie THR), ani nie jest obywatelką Stanów Zjednoczonych.

Na razie prace nad “Black Panther: Wakanda Forever” są wstrzymane i mają zostać wznowione na początku przyszłego roku. Według przedstawiciela aktorki, Wright nie może się doczekać na powrót na plan. Jeśli Stany Zjednoczone nie zmienią swojej polityki w kwestii przemieszczania się, to pozostaną dwa wyjścia — albo Marvel Studios dokończy zdjęcia w Londynie, albo Wright wreszcie sprawdzi, co takiego jest w szczepionce, oczywiście, domięśniowo. Cała reszta będzie czekaniem na cud.

Według obecnych założeń “Black Panther: Wakanda Forever” ma pojawić się na ekranach kin 11 listopada 2022 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

chloe zhao reżyserka eternals gwiezdne wojny

Czy reżyserka “Eternals” powinna nakręcić film ze świata Gwiezdnych wojen?

eli roth historia horroru

Premiera dnia: “Eli Roth: Historia horroru” z trzecim sezonem na AMC