Bob Odenkirk zasłabł na planie “Zadzwoń do Saula”. Aktor trafił do szpitala

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 19 wyświetleń
1 min czytania

Gwiazda serialu “Zadzwoń do Saula”, Bob Odenkirk, został przewieziony do szpitala po tym jak zasłabł na planie.

Bob Odenkirk pracował nad szóstym sezonem “Zadzwoń do Saula”, kiedy doszło do zasłabnięcia. Aktor wcielający się w Saula Goodmana/Jimmy’ego McGilla niespodziewanie upadł we wtorek na planie i natychmiastowo udzielono mu pomocy oraz wezwano karetkę pogotowia. AMC, które produkuje serial, potwierdziło informację podaną przez TMZ, ale na tę chwilę nie została ujawniona przyczyna zasłabnięcia.

58-letni Odenkirk obecnie przebywa w szpitalu. Rola w spin-offie “Breaking Bad” przyniosła mu cztery nominacje do Złotego Globu dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym oraz tyle samo nominacji w podobnej kategorii do nagrody Emmy. Nie wiemy jak i czy obecny stan zdrowia aktora wpłynie na zdjęcia i premierę finałowego sezonu “Zadzwoń do Saula”.

Niedawno premierę miał film “Nikt”, w którym Odenkirk pokazał się od strony, którą rzadko ujawnia, gdyż była to przepełniona akcją komedia kryminalna. Również w “Zadzwoń do Saula” musiał od czasu do czasu dać z siebie więcej, szczególnie w odcinkach, gdzie mieliśmy wiele zgrzanych słońcem plenerów.

Planowo 13-odcinkowy finał “Zadzwoń do Saula” miał mieć premierę na początku 2022 roku.

Podziel się artykułem