Bob Odenkirk zasłabł na planie _Zadzwoń do Saula_. Aktor trafił do szpitala
in ,

Bob Odenkirk zasłabł na planie “Zadzwoń do Saula”. Aktor trafił do szpitala

Gwiazda serialu “Zadzwoń do Saula”, Bob Odenkirk, został przewieziony do szpitala po tym jak zasłabł na planie.

Bob Odenkirk pracował nad szóstym sezonem “Zadzwoń do Saula”, kiedy doszło do zasłabnięcia. Aktor wcielający się w Saula Goodmana/Jimmy’ego McGilla niespodziewanie upadł we wtorek na planie i natychmiastowo udzielono mu pomocy oraz wezwano karetkę pogotowia. AMC, które produkuje serial, potwierdziło informację podaną przez TMZ, ale na tę chwilę nie została ujawniona przyczyna zasłabnięcia.

58-letni Odenkirk obecnie przebywa w szpitalu. Rola w spin-offie “Breaking Bad” przyniosła mu cztery nominacje do Złotego Globu dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym oraz tyle samo nominacji w podobnej kategorii do nagrody Emmy. Nie wiemy jak i czy obecny stan zdrowia aktora wpłynie na zdjęcia i premierę finałowego sezonu “Zadzwoń do Saula”.

Niedawno premierę miał film “Nikt”, w którym Odenkirk pokazał się od strony, którą rzadko ujawnia, gdyż była to przepełniona akcją komedia kryminalna. Również w “Zadzwoń do Saula” musiał od czasu do czasu dać z siebie więcej, szczególnie w odcinkach, gdzie mieliśmy wiele zgrzanych słońcem plenerów.

Planowo 13-odcinkowy finał “Zadzwoń do Saula” miał mieć premierę na początku 2022 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

dexter: new blood zwiastun serialu serial showtime

“Dexter: New Blood” to pełnokrwisty powrót. Przed Wami zapowiedź nowego początku

Skulls

“Skulls”, czyli nadchodzący prequel “Predatora”, który ma być równie dobry, co oryginał