Body Parts
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE

Premiera programu “Body Parts” na TLC

Zapowiedź programu

“Body Parts” nie tylko przybliża nam pracę anaplastologa, ale również pozwala lepiej zrozumieć dramaty ludzi, którzy utracili części ciała, bez których nie wyobrażamy sobie życia.

W “Body Parts” obserwujemy pracę Allison Vest zawodowo zajmującej się tworzeniem protetycznych części ciała dla pacjentów, którzy stracili je w wypadkach, urodzili się bez nich czy utracili je w wyniku choroby.

Dla anaplastolożki praca jest czymś na pograniczu sztuki i medycyny. Z programu dowiecie się wiele o procesie wytwarzania protetycznych części ciała. Z zapowiedzi dowiadujemy się, iż zobaczymy, jak Allison zajmuje się ubytkiem nosa, ucha, oka czy rąk.

Program jest przede wszystkim obrazem dramatów pacjentów, dla których Allison przygotowuje protezy poprawiające komfort życia. W jednym z odcinków poznacie matkę, która przez sepsę straciła ręce, ale marzy o tym, że pewnego dnia przytuli syna. W innym mężczyznę, który chciałby nos, aby znowu spróbować randkowania, gdyż samotne życie jest dla niego nieznośne.

Córka Davida Duchovnyego

Córka Davida Duchovnego z główną rolą w nowym serialu

“Saint X” opowie o tajemniczej śmierci młodej kobiety podczas idyllicznych wakacji na Karaibach. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

“Body Parts” jest obecnie emitowany przez stację TLC w Stanach Zjednoczonych. Polskojęzyczny odpowiednik kanału na tę chwilę nie ma programu w ramówce. W naszym kraju produkcje tej stacji można oglądać w serwisie Player, ale tam również “Body Parts” jeszcze nie znajdziecie. Pierwszy odcinek miał premierę 6 kwietnia, a kolejne będą pojawiały się na antenie stacji co tydzień.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jimmy Savile Brytyjski Horror Netflix dokument

Premiera dokumentu “Jimmy Savile: Brytyjski horror” na Netflix

tokyo vice serial hbo max gdzie oglądać online

Premiera serialu “Tokyo Vice” na HBO Max