The Boys sezon 4

Premiera programu “Body Parts” na TLC

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Zapowiedź programu

“Body Parts” nie tylko przybliża nam pracę anaplastologa, ale również pozwala lepiej zrozumieć dramaty ludzi, którzy utracili części ciała, bez których nie wyobrażamy sobie życia.

W “Body Parts” obserwujemy pracę Allison Vest zawodowo zajmującej się tworzeniem protetycznych części ciała dla pacjentów, którzy stracili je w wypadkach, urodzili się bez nich czy utracili je w wyniku choroby.

- Reklama -
Ad image

Dla anaplastolożki praca jest czymś na pograniczu sztuki i medycyny. Z programu dowiecie się wiele o procesie wytwarzania protetycznych części ciała. Z zapowiedzi dowiadujemy się, iż zobaczymy, jak Allison zajmuje się ubytkiem nosa, ucha, oka czy rąk.

Program jest przede wszystkim obrazem dramatów pacjentów, dla których Allison przygotowuje protezy poprawiające komfort życia. W jednym z odcinków poznacie matkę, która przez sepsę straciła ręce, ale marzy o tym, że pewnego dnia przytuli syna. W innym mężczyznę, który chciałby nos, aby znowu spróbować randkowania, gdyż samotne życie jest dla niego nieznośne.

Córka Davida Duchovnyego

Córka Davida Duchovnego z główną rolą w nowym serialu

“Saint X” opowie o tajemniczej śmierci młodej kobiety podczas idyllicznych wakacji na Karaibach. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

“Body Parts” jest obecnie emitowany przez stację TLC w Stanach Zjednoczonych. Polskojęzyczny odpowiednik kanału na tę chwilę nie ma programu w ramówce. W naszym kraju produkcje tej stacji można oglądać w serwisie Player, ale tam również “Body Parts” jeszcze nie znajdziecie. Pierwszy odcinek miał premierę 6 kwietnia, a kolejne będą pojawiały się na antenie stacji co tydzień.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz