Bohaterzy Marvela Vanity Fair
Bohaterzy Marvela | Vanity Fair
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

10-lecie bohaterów Marvel Studios. 20 filmów w planach!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Magazyn Vanity Fair urządził niezwykłą sesję zdjęciową. Tematem miesiąca są bohaterowie Marvela, których jest tak wielu, że wydawnictwo postanowiło poświęcić im aż cztery warianty okładkowe.

Cała rzecz odbyła się z okazji 10-lecia powstania Marvel Cinematic Universe, które zapoczątkował Iron Man. Na pierwszej z okładek możecie zobaczyć Falcona (Anthony Mackie), Iron Mana (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson) oraz Thora (Chris Hemsworth).

Bohaterzy Marvela Vanity Fair
Bohaterzy Marvela | Vanity Fair

Na kolejnej okładce widzimy Marka Ruffalo, który wciela się w Hulka. Czyli drugiego bohatera, który w uniwersum Marvela dostał własny film. Jednak w widowisku Incredible Hulk w zielonego olbrzyma, a właściwie Bruce’a Bannera wcielił się Edward Norton. Była to pierwsza i ostatnia porażka finansowa Marvel Studios. Obok Ruffalo okładkę zdobi Black Panther (Chadwick Boseman), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) oraz Ant-Man (Paul Rudd).

Bohaterzy Marvela Vanity Fair
Bohaterzy Marvela | Vanity Fair

Na trzeciej mamy Visiona (Paul Bettany), Hawkeye’a (Jeremy Renner), War Machine (Don Cheadle), Kapiana Amerykę (Chris Evans) oraz The Wasp (Evangeline Lilly). Evans nie został zbyt dobrze przyjęty przez fanów przed premierą pierwszego filmu o Kapitanie Ameryce. Jednak uniósł swoją rolę i obecnie jest kompasem moralnym MCU. Równie ważnym, co filmowy Tony Stark.

Bohaterzy Marvela Vanity Fair
Bohaterzy Marvela | Vanity Fair

Ostatnia okładka to Pepper Potts (Gwyneth Paltrow), Spider-Man (Tom Holland), Star-Lord (Chris Pratt) i Doktor Stephen Strange (Benedict Cumberbatch). Przynajmniej trójkę z tych postaci zobaczymy w Avengers: Infinity War. Pierwszy oficjalny zwiastun filmu powinien pojawić się na dniach.

Bohaterzy Marvela Vanity Fair
Bohaterzy Marvela | Vanity Fair

Okładki to nie wszystko. Vanity Fair pozwolił nam zajrzeć do środka magazynu, gdzie możecie zobaczyć pozostałych bohaterów.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_media_grid grid_id=”vc_gid:1511812496302-d263f590-56a5-4″ include=”25650,25649,25648,25640,25639,25638″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Jak dowiadujemy się z artykułu zamieszczonego na stronie internetowej magazynu, Kevin Feige i spółka mają plany na kolejne 20 filmów. Jest z czego wybierać, gdyż Marvel operuje tysiącami postaci. Nawet bez Fantastycznej Czwórki, X-Men i pełnych praw do Spider-Mana Disney ma olbrzymie możliwości rozbudowywania tego świata.

Kiedy 10 lat temu wychodziłem z kina z Iron Mana, wiedziałem, że to coś wielkiego. Sięgam dziś pamięcią do mojej recenzji filmu i na tamten czas pisałem, iż mamy tu do czynienia z Jamesem Bondem naszych czasów. Jednak nie miałem pojęcia, że rozwinie się to do tego stopnia. Marvel Cinematic Universe przyniosło 13 mld dolarów do kas biletowych i jest najmocniejszą marką w świecie popkultury.

Źródło: Vanity Fair[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

agenci t.a.r.c.z.y. s05e01 marvel showmax abc online

Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Obejrzyj 17 minut nowego odcinka

Avengers: infinity war zwiastun

Materiał ze zwiastuna Avengers: Infinity War skasowany? Niekoniecznie