bojack 5 bojack hordeman sezon 5
BoJack Horseman wraca z piątym sezonem (źródło: Netflix)
in

BoJack Horseman wraca z piątym sezonem. Jest zwiastun!

Netflix dziś szaleje. Tyle, co ogłoszono, iż Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii, a niedługo później serwis opublikował zwiastun piątego sezonu BoJacka Horsemana.

Takiego konia ze świecą szukać po okolicznych stajniach. Serial animowany dla dorosłych BoJack Horseman opowiada o gadającym koniu i zapitej gwieździe w jednej osobie. Ten najlepsze dni w aktorstwie ma już za sobą, ale ciągle łaknie niegdysiejszego blichtru.

Do tej pory powstały cztery sezony widowiska opowiadającego o BoJacku i jego zblazowanej ekipie. Kolejną odsłonę Netflix ustalił na 14 września. Kto widowiska nie widział, niech żałuje. Kto widział, ten wie, że warto czekać na najnowszy sezon.

BoJack Horseman w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix wiedzmin henry cavill geralt z rivii

Poznaliśmy netflixowego Wiedźmina. Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii

seriale wrzesień 2018 atypowy iron fist bojackhorseman american horror story apocalypse dobre miejsce

TOP 5 najbardziej oczekiwanych serialowych powrotów we wrześniu