The Boys sezon 4

BoJack Horseman wraca z piątym sezonem. Jest zwiastun!

Dariusz Filipek
1 min czytania
BoJack Horseman wraca z piątym sezonem (źródło: Netflix)

Z ostatniej chwili

Netflix dziś szaleje. Tyle, co ogłoszono, iż Henry Cavill wcieli się w Geralta z Rivii, a niedługo później serwis opublikował zwiastun piątego sezonu BoJacka Horsemana.

Takiego konia ze świecą szukać po okolicznych stajniach. Serial animowany dla dorosłych BoJack Horseman opowiada o gadającym koniu i zapitej gwieździe w jednej osobie. Ten najlepsze dni w aktorstwie ma już za sobą, ale ciągle łaknie niegdysiejszego blichtru.

- Reklama -
Ad image

Do tej pory powstały cztery sezony widowiska opowiadającego o BoJacku i jego zblazowanej ekipie. Kolejną odsłonę Netflix ustalił na 14 września. Kto widowiska nie widział, niech żałuje. Kto widział, ten wie, że warto czekać na najnowszy sezon.

BoJack Horseman w serwisie Netflix

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz