Borat Subsequent Moviefilm Sacha Baron Cohen Amazon Prime Video film
Borat wraca w filmie "Borat Subsequent Moviefilm" na Amazon Prime Video
in

SUPER!SUPER!

Borat wraca w tym miesiącu z nowym filmem na Amazon Prime Video

Sacha Baron Cohen po prześmiewczym “Who is America?” i po całkiem poważnym “The Spy” zniknął na chwilę z filmowego radaru. Już wiemy dlaczego. Był zajęty kręceniem kolejnych przygód Borata, który wróci w filmie “Borat Subsequent Moviefilm”.

“Borat” był wielkim hitem – film zrealizowany za 18 milionów dolarów przyniósł do światowych kas kinowych oszałamiające 262 miliony dolarów i na dobre wszedł do masowej świadomości. To była popisowa rola Sachy Barona Cohena, którego zobaczymy w październiku również w filmie “Proces Siódemki z Chicago” w serwisie Netflix”.

“Borat Subsequent Moviefilm” to drugi film, w którym artysta wcielił się w dziennikarza kazachskiej państwowej stacji telewizyjnej. Borat ma tylko jeden cel – poznać i podbić US i A. Produkcja podobnie jak poprzednia część, będzie mockumentem, w którym zobaczymy bohatera robiącego przykre żarty z Amerykanów.

Film trafi na Amazon Prime Video już 23 października. Tego nie można przegapić, jeśli lubicie niewybredne poczucie humoru Cohena. Zwiastun zapowiada, że będzie grubo!

Oglądaj film “Borat Subsequent Moviefilm” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ms Marvel Iman Vellani serial Disney Plus

“Ms. Marvel” – Iman Vellani zagra główną bohaterkę w serialu Disney+

nightbreed serial nocne plemię clive barker film

“Nightbreed” wróci jako serial. Clive Barker pomoże przy remake’u filmu