Borat Subsequent Moviefilm Sacha Baron Cohen Amazon Prime Video film
Borat wraca w filmie "Borat Subsequent Moviefilm" na Amazon Prime Video
in

SUPER!SUPER!

Borat wraca w tym miesiącu z nowym filmem na Amazon Prime Video

Sacha Baron Cohen po prześmiewczym “Who is America?” i po całkiem poważnym “The Spy” zniknął na chwilę z filmowego radaru. Już wiemy dlaczego. Był zajęty kręceniem kolejnych przygód Borata, który wróci w filmie “Borat Subsequent Moviefilm”.

“Borat” był wielkim hitem – film zrealizowany za 18 milionów dolarów przyniósł do światowych kas kinowych oszałamiające 262 miliony dolarów i na dobre wszedł do masowej świadomości. To była popisowa rola Sachy Barona Cohena, którego zobaczymy w październiku również w filmie “Proces Siódemki z Chicago” w serwisie Netflix”.

“Borat Subsequent Moviefilm” to drugi film, w którym artysta wcielił się w dziennikarza kazachskiej państwowej stacji telewizyjnej. Borat ma tylko jeden cel – poznać i podbić US i A. Produkcja podobnie jak poprzednia część, będzie mockumentem, w którym zobaczymy bohatera robiącego przykre żarty z Amerykanów.

Film trafi na Amazon Prime Video już 23 października. Tego nie można przegapić, jeśli lubicie niewybredne poczucie humoru Cohena. Zwiastun zapowiada, że będzie grubo!

Oglądaj film “Borat Subsequent Moviefilm” w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Ms Marvel Iman Vellani serial Disney Plus

“Ms. Marvel” – Iman Vellani zagra główną bohaterkę w serialu Disney+

nightbreed serial nocne plemię clive barker film

“Nightbreed” wróci jako serial. Clive Barker pomoże przy remake’u filmu