Bosch sezon 7
Bosch wróci z sezonem 7 (Amazon Prime Video)
in

SUPER!SUPER!

Bosch wróci z ostatnim sezonem na Amazon Prime Video

Bosch to jedna z najciekawszych pozycji serwisu Amazon Prime Video, ale niestety dobre rzeczy nie mogą trwać wiecznie i powoli żegnamy się z tym świetnym serialem kryminalnym.

Serial Bosch oparto na serii książek Michaela Connelly’ego. W tytułowego detektywa policji z Los Angeles wcielił się świetny Titus Welliver. Piąty sezon poniekąd był nowym otwarciem dla historii, ale produkcja zakończy się na siódmym, ostatnim sezonie – podaje Deadline. Wciąż czekamy na szósty, który będzie miał premierę w kwietniu.

Tym samym można śmiało założyć, że najdłużej emitowany serial Amazon Prime Video zakończy się w 2021 roku, czyli siedem lat po premierze pierwszej odsłony.

Warto Boscha nadrobić, bo to kawał porządnego kryminału z wyjątkowo interesująco zarysowanymi bohaterami. Więcej o nim możecie dowiedzieć się z naszej recenzji.

Oglądaj serial Bosch w serwisie Amazon Prime Video >>

Będziecie dalej śledzili Boscha, a może porzuciliście już ten serial lub (!!!) nawet go nie sprawdziliście? Dajcie znać w komentarzach. Możecie też kupić książki Michaela Connelly’ego, który dał życie Harry’emu Boschowi.

Znajdź nas na Facebooku

marvel gej eternals

Eternals – poznaliśmy pierwszego filmowego geja Marvela

stranger things sezon 4 zwiastun rosja

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji