in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

Bosch wróci z ostatnim sezonem na Amazon Prime Video

Bosch sezon 7
Bosch wróci z sezonem 7 (Amazon Prime Video)

Bosch to jedna z najciekawszych pozycji serwisu Amazon Prime Video, ale niestety dobre rzeczy nie mogą trwać wiecznie i powoli żegnamy się z tym świetnym serialem kryminalnym.

Serial Bosch oparto na serii książek Michaela Connelly’ego. W tytułowego detektywa policji z Los Angeles wcielił się świetny Titus Welliver. Piąty sezon poniekąd był nowym otwarciem dla historii, ale produkcja zakończy się na siódmym, ostatnim sezonie – podaje Deadline. Wciąż czekamy na szósty, który będzie miał premierę w kwietniu.

Tym samym można śmiało założyć, że najdłużej emitowany serial Amazon Prime Video zakończy się w 2021 roku, czyli siedem lat po premierze pierwszej odsłony.

Warto Boscha nadrobić, bo to kawał porządnego kryminału z wyjątkowo interesująco zarysowanymi bohaterami. Więcej o nim możecie dowiedzieć się z naszej recenzji.

Oglądaj serial Bosch w serwisie Amazon Prime Video >>

Będziecie dalej śledzili Boscha, a może porzuciliście już ten serial lub (!!!) nawet go nie sprawdziliście? Dajcie znać w komentarzach. Możecie też kupić książki Michaela Connelly’ego, który dał życie Harry’emu Boschowi.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marvel gej eternals

Eternals – poznaliśmy pierwszego filmowego geja Marvela

stranger things sezon 4 zwiastun rosja

Stranger Things – zwiastun czwartego sezonu prosto z Rosji