in

PopSpam: Bosch, Sneaky Pete, The Innocents, Seven Seconds

Bosch, Sneaky Pete, The Innocents, Seven Seconds
Amazon i Netflix nie przysypiają i zapowiadają kolejne produkcje (YouTube)

Netflix zapowiada nowości, a Amazon Prime Video proponuje kontynuacje. Nadchodzące sezony zapowiadają się niezwykle ciekawie i zakładam, że przynajmniej kilka z nich sprawi, iż zapomnimy chociaż na chwilę o chłodzie za oknami.

Zajawka Seven Seconds od Netflixa.

Netflix wypuścił kolejną zajawkę kryminału Seven Seconds. W Jersey City zostaje zabity piętnastoletni Afroamerykanin. Gdy policja próbuje zatuszować sprawę, rozpoczyna się poszukiwanie prawdy. – Czytam opis serialu, który zadebiutuje 23 lutego. Odpowiadają za niego producenci Dochodzenia, więc zdecydowanie jest na co czekać.

Seven Seconds na Netfliksie

Zapowiedź The Innocents od Netflixa.

Data premiery The Innocents nie jest znana. Netflix następująco zapowiada swój nowy 8-odcinkowy serial: Julie i jej chłopak Harry wyruszają w podróż, aby skończyć z dotychczasowym życiem i zacząć od nowa. A przynajmniej taki mają plan. Szybko przekonują się jednak, że nic nie jest takie, jakie się wydaje. A w tym świecie jedynym sposobem na przetrwanie jest zmiana.

https://www.youtube.com/watch?v=8gfnF97jrk0

Zwiastun 2. sezonu Sneaky Pete’a od Amazon Prime Video.

Sneaky Pete to całkiem przyzwoity serial, który nie jest zbyt popularny w Polsce. Wina w tym oczywiście Amazonu, który nie traktuje naszych widzów zbyt poważnie, oferując półprodukt, z którego z żalem korzystam. Jednak jeśli jesteście fanami pierwszego, to chętnie sprawdzicie kolejny zwiastun drugiego sezonu, który zadebiutuje już 9 marca. Polecam.

Sneaky Pete na Amazon Prime Video

Zwiastun 4. sezonu Boscha od Amazon Prime Video.

Bosch wraca! Solidny, nieco oldschoolowy kryminał, który początkowo niezbyt porywał, a ostatecznie pochłonął mnie bez reszty. Do tego stopnia, że połykałem kolejne odcinki, nie czekając na polskie napisy. Warto mu dać szansę. A ja odliczam dni do 13 kwietnia, kiedy to detektyw Harry Bosch dostanie kolejną szansę, by odstrzelić kilku chorych skurwieli zatruwających Los Angeles.

Bosch na Amazon Prime Video

https://www.youtube.com/watch?v=GMcaRTwsx8M

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower

PopSpam: Incredibles 2, Unbreakable Kimmy Schmidt, Sprawa idealna, The Looming Tower

statyści statysta kukła filmowa stonka

Zawód: Statysta. Nie warto robić za kukłę na planie filmowym