in

SMUTNESMUTNE

Box office: Bad Boys for Life wciąż niepokonany (weekend USA, 31.01-2.02 2020)

box office usa weekend bad boys for life 1917 doktor dolittle
Bad Boys for Life wciąż niepokonany

1917 nie dało rady w starciu z Bad Boys for Life w ostatni weekend przy kasach biletowych. Okazuje się, że stara marka wciąż jest jara i film zarabia świetne pieniądze.

1. Bad Boys for Life – 17,6 milionów dolarów

Trzeci raz z rzędu film Bad Boys for Life znalazł się na szczycie weekendowego box office w Stanach Zjednoczonych. W weekend jego wpływy osiągnęły 17,6 milionów i ma już ogółem na koncie 290 milionów dolarów, z czego 148 milionów to wynik z domowych kas biletowych. To czyni go najlepiej zarabiającą produkcją z serii Bad Boys.

2. 1917 – 9,6 milionów dolarów

Z kolei 1917 zajął drugie miejsce, przynosząc Universalowi 9,6 milionów i ogółem przyniósł 249 milionów na świecie. W Stanach Zjednoczonych ma już 119 milionów.

3. Doktor Dolittle – 7,7 milionów dolarów

Universal ma film nie tylko na drugim, ale również na trzecim miejscu. Doktor Dolittle z Robertem Downeyem Jr. przyniósł w weekend 7,7 milionów. Ogółem film zarobił 126 milionów w tym 55 milionów w Stanach Zjednoczonych. Wbrew pozorom to nie jest dobry wynik, gdyż samo wyprodukowanie widowiska kosztowało studio 175 milionów. Najwidoczniej gwiazda Downeya Jr. nie jest taka jasna, kiedy wychodzi spod reflektorów Marvel Studios.

4. Małgosia i Jaś – 6 milionów dolarów

Na czwartym miejscu zadebiutował film Małgosia i Jaś z 6 milionami. Na szczęście film Oza Perkinsa kosztował studio zaledwie 5 milionów.

5. Dżentelmeni – 6 milionów dolarów

Dżentelmeni Guya Ritchiego o włos przegrali z Małgosią i Jasiem. Film zarobił już 48 milionów, co jest przyzwoitym wynikiem, biorąc pod uwagę, że produkcja kosztowała 22 miliony.

box office bad boys for life 1917 doktor dolittle

W kolejny weekend Harley Quinn i Ptaki nocy na pewno przetasują box office.

Źródło: Box Office Mojo

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marvel studios super bowl 2020 the falcon and the winter soldier wandavision loki

Marvel pokazał fragmenty seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki!

To nie jest OK netflix zwiastun

Jest zwiastun To nie jest OK! Netflix chyba ma kolejny hit