The Boys sezon 4

Box office: Bad Boys for Life wciąż niepokonany (weekend USA, 31.01-2.02 2020)

Dariusz Filipek
2 min czytania
Bad Boys for Life wciąż niepokonany

Z ostatniej chwili

1917 nie dało rady w starciu z Bad Boys for Life w ostatni weekend przy kasach biletowych. Okazuje się, że stara marka wciąż jest jara i film zarabia świetne pieniądze.

1. Bad Boys for Life – 17,6 milionów dolarów

Trzeci raz z rzędu film Bad Boys for Life znalazł się na szczycie weekendowego box office w Stanach Zjednoczonych. W weekend jego wpływy osiągnęły 17,6 milionów i ma już ogółem na koncie 290 milionów dolarów, z czego 148 milionów to wynik z domowych kas biletowych. To czyni go najlepiej zarabiającą produkcją z serii Bad Boys.

- Reklama -
Ad image

2. 1917 – 9,6 milionów dolarów

Z kolei 1917 zajął drugie miejsce, przynosząc Universalowi 9,6 milionów i ogółem przyniósł 249 milionów na świecie. W Stanach Zjednoczonych ma już 119 milionów.

3. Doktor Dolittle – 7,7 milionów dolarów

Universal ma film nie tylko na drugim, ale również na trzecim miejscu. Doktor Dolittle z Robertem Downeyem Jr. przyniósł w weekend 7,7 milionów. Ogółem film zarobił 126 milionów w tym 55 milionów w Stanach Zjednoczonych. Wbrew pozorom to nie jest dobry wynik, gdyż samo wyprodukowanie widowiska kosztowało studio 175 milionów. Najwidoczniej gwiazda Downeya Jr. nie jest taka jasna, kiedy wychodzi spod reflektorów Marvel Studios.

4. Małgosia i Jaś – 6 milionów dolarów

Na czwartym miejscu zadebiutował film Małgosia i Jaś z 6 milionami. Na szczęście film Oza Perkinsa kosztował studio zaledwie 5 milionów.

5. Dżentelmeni – 6 milionów dolarów

Dżentelmeni Guya Ritchiego o włos przegrali z Małgosią i Jasiem. Film zarobił już 48 milionów, co jest przyzwoitym wynikiem, biorąc pod uwagę, że produkcja kosztowała 22 miliony.

box office bad boys for life 1917 doktor dolittle

- Reklama -
Skazana Max serial

W kolejny weekend Harley Quinn i Ptaki nocy na pewno przetasują box office.

Źródło: Box Office Mojo

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz