boże ciało online w internecie vod blu-ray dvd
Boże ciało na DVD, Blu-Ray i w internecie na VOD (Kino Świat)
in

SUPER!SUPER! SEXYSEXY WTF?!WTF?!

Boże ciało na DVD, Blu-Ray i online w internecie

Jeśli spóźniliście się na seans do kina, to nic straconego, bo Boże ciało właśnie wyszło na DVD i Blu-Ray, a za kilka dni będziecie mogli kupić lub wypożyczyć nominowany do Oscara film w internecie w serwisach VOD.

Boże ciało niedawno było na językach niemal wszystkich dużych mediów, gdyż film Jana Komasy został nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film międzynarodowy. W momencie rozdania najważniejszych nagród filmowych na pewno temat wróci na pierwsze strony serwisów internetowych.

Według serwisu Box Office Mojo polski kandydat do Oscara zarobił nieco ponad 8 milionów dolarów, ale jeśli przegapiliście seans w kinie, to warto naprawić ten błąd. Krytycy na Mediakrytyku bardzo docenili film o dwudziestoletnim Danielu, który w poprawczaku przechodzi przemianę duchową. Tam Boże ciało ma średnią ocenę 8,2/10. Z kolei widzowie na Filmwebie wystawili widowisku 7,9/10.

Już teraz film możecie kupić na Blu-Ray i DVD (tutaj najtaniej), a 13 lutego Boże ciało pojawi się w serwisach VOD Chili oraz Player.pl.

A Wy oglądaliście już Boże ciało? Film przypadł Wam do gustu czy nominacja do Oscara to przesada? Podzielcie się opinią w sekcji komentarzy.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Apple TV Plus vs Netflix

Apple TV Plus nie jest Netflix-killerem i długo nie będzie

mulan finałowy zwiastun super bowl disney

Mulan i spektakularny, finałowy zwiastun filmu Disneya