in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Boże ciało na DVD, Blu-Ray i online w internecie

boże ciało online w internecie vod blu-ray dvd
Boże ciało na DVD, Blu-Ray i w internecie na VOD (Kino Świat)

Jeśli spóźniliście się na seans do kina, to nic straconego, bo Boże ciało właśnie wyszło na DVD i Blu-Ray, a za kilka dni będziecie mogli kupić lub wypożyczyć nominowany do Oscara film w internecie w serwisach VOD.

Boże ciało niedawno było na językach niemal wszystkich dużych mediów, gdyż film Jana Komasy został nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film międzynarodowy. W momencie rozdania najważniejszych nagród filmowych na pewno temat wróci na pierwsze strony serwisów internetowych.

Według serwisu Box Office Mojo polski kandydat do Oscara zarobił nieco ponad 8 milionów dolarów, ale jeśli przegapiliście seans w kinie, to warto naprawić ten błąd. Krytycy na Mediakrytyku bardzo docenili film o dwudziestoletnim Danielu, który w poprawczaku przechodzi przemianę duchową. Tam Boże ciało ma średnią ocenę 8,2/10. Z kolei widzowie na Filmwebie wystawili widowisku 7,9/10.

Już teraz film możecie kupić na Blu-Ray i DVD (tutaj najtaniej), a 13 lutego Boże ciało pojawi się w serwisach VOD Chili oraz Player.pl.

A Wy oglądaliście już Boże ciało? Film przypadł Wam do gustu czy nominacja do Oscara to przesada? Podzielcie się opinią w sekcji komentarzy.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Apple TV Plus vs Netflix

Apple TV Plus nie jest Netflix-killerem i długo nie będzie

mulan finałowy zwiastun super bowl disney

Mulan i spektakularny, finałowy zwiastun filmu Disneya