brightburn syn ciemności zwiastun gilm horror
1:20
Brightburn: Syn ciemności (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Brightburn: Syn ciemności – finalny zwiastun przerażającego filmu superbohaterskiego

Film promowany jako mroczna wersja Supermana dostał finalny zwiastun i trzeba przyznać, że Brightburn: Syn ciemności zapowiada się przednio.

Brightburn: Syn ciemności opowiada o Tori i Kyle’u, parze, która desperacko dąży do posiadania dziecka. Niestety nie mogą spłodzić potomka. Wtedy zdarza się cud. Z nieba zlatuje statek kosmiczny, który ląduje w ich stodole. W środku znajdują niemowlaka, którego nazywają Brandon. Film zaczyna się niemal kropka w kropkę jak historia pojawienia się na Ziemi przyszłego Supermana. Dalej jest podobnie. Dzieciak odkrywa, iż drzemią w nim supermoce, ale w przeciwieństwie do Clarka Kenta, Brandon Brayer nie chce czynić dobra – pragnie zniszczenia.

Za reżyserię Brightburn: Syn ciemności odpowiada David Yarovesky, reżyser i scenarzysta filmu The Hive z 2014 roku. Widowisko kręci do scenariusza Briana Gunna i Marka Gunna, a James Gunn jest jego producentem. Superbohaterski horror zrealizowany za zaledwie 7 milionów dolarów, zawita do kin już w tym tygodniu. Polska premiera została ustalona na 24 maja.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

westworld sezon 3 zwiastun hbo go

Westworld – HBO pokazało zwiastun trzeciego sezonu

Stranger Things 3 sezon zwiastun serial netflix

Stranger Things – nowa, bardzo letnia zapowiedź trzeciego sezonu serialu Netflixa