brightburn syn ciemności zwiastun gilm horror
1:20
Brightburn: Syn ciemności (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Brightburn: Syn ciemności – finalny zwiastun przerażającego filmu superbohaterskiego

Film promowany jako mroczna wersja Supermana dostał finalny zwiastun i trzeba przyznać, że Brightburn: Syn ciemności zapowiada się przednio.

Brightburn: Syn ciemności opowiada o Tori i Kyle’u, parze, która desperacko dąży do posiadania dziecka. Niestety nie mogą spłodzić potomka. Wtedy zdarza się cud. Z nieba zlatuje statek kosmiczny, który ląduje w ich stodole. W środku znajdują niemowlaka, którego nazywają Brandon. Film zaczyna się niemal kropka w kropkę jak historia pojawienia się na Ziemi przyszłego Supermana. Dalej jest podobnie. Dzieciak odkrywa, iż drzemią w nim supermoce, ale w przeciwieństwie do Clarka Kenta, Brandon Brayer nie chce czynić dobra – pragnie zniszczenia.

Za reżyserię Brightburn: Syn ciemności odpowiada David Yarovesky, reżyser i scenarzysta filmu The Hive z 2014 roku. Widowisko kręci do scenariusza Briana Gunna i Marka Gunna, a James Gunn jest jego producentem. Superbohaterski horror zrealizowany za zaledwie 7 milionów dolarów, zawita do kin już w tym tygodniu. Polska premiera została ustalona na 24 maja.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

westworld sezon 3 zwiastun hbo go

Westworld – HBO pokazało zwiastun trzeciego sezonu

Stranger Things 3 sezon zwiastun serial netflix

Stranger Things – nowa, bardzo letnia zapowiedź trzeciego sezonu serialu Netflixa