The Boys sezon 4

Premiera dnia: “Britney kontra Spears” na Netflix

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Zwiastun filmu dokumentalnego Netflixa “Britney kontra Spears”

Britney Spears przeżywa jeszcze jedno pięć minut. Jednak tym razem nie dzięki talentowi i ciężkiej pracy, a przez skomplikowane życie osobiste. Efektem tego jest kolejny głośny dokument – “Britney kontra Spears”.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
BRITNEY SPEARS / NETFLIX

“Britney kontra Spears” to kolejny film dokumentalny opowiadający o wzlotach i upadkach znanej piosenkarki. Wcześniej dostaliśmy “Kto wrobił Britney Spears” (do obejrzenia na Canal+ ▶), który opowiada o karierze, problemach i ubezwłasnowolnieniu artystki przez ojca. Produkcja Netflixa kontynuuje te wątki i dokłada od siebie dotychczas niepokazywane nagrania i poufne materiały.

- Reklama -
Ad image

Półtoragodzinny dokument skupia się na kwestii kurateli, którą objęta została Britney Spears. Wielu twierdzi, iż ojciec artystki chciał w ten sposób położyć ręce na jej olbrzymim majątku. Jednak sąd orzekł, że niestabilna psychicznie piosenkarka nie może decydować o sobie i potrzebuje pomocy. Ujęli się za nią fani, a artystka pozostająca od lat pod kuratelą stała się kolejny raz interesującym tematem dla mediów.

Pierwsze opinie o filmie nakręconym przez Jennt Eliscu i Erin Lee Carr są dosyć powściągliwe. Daniel D’Addario z Variety stwierdził, iż bezkształtny dokument ciągnie się nieprzyjemnie długo, ponieważ nie wiadomo, co dokładnie twórczynie chciały w nim opowiedzieć o Britney Spears. Jednak fani będą zainteresowani tak czy inaczej.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz