The Boys sezon 4

Bryan Cranston w nowej reklamie Mountain Dew w stylu Lśnienia

Dariusz Filipek
1 min czytania
(Mountain Dew)

Z ostatniej chwili

W filmowym Lśnieniu roi się od ikonicznych momentów, do których lubimy wracać lub ktoś nam o nich przypomina od czasu do czasu. Tym razem Bryan Cranston wcielił się w reklamie Mountain Dew w niezapomniane bliźniaczki, które śniły się nam po nocach.

Gwiazda Breaking Bad w reklamie napoju Mountain Dew, to coś, czego nie mogą przegapić fani filmu Kubricka, który przekształcił świetną prozę Stephena Kinga w arcydzieło. To świetny pomysł, by zareklamować nowy napój bez cukru.

- Reklama -
Ad image

Wcześniej Bryan Cranston wystąpił w jeszcze innej reklamie Mountain Dew. Kopiował w niej kultowy motyw z siekierą.

Ponadto powstała również jeszcze inna krótka reklama, w której pisarz wystukiwał na maszynie do pisania w kółko to samo zdanie. Jednak filmowe zapętlenie bohatera zmieniono na “New MTN DEW Zero Sugar. Tak dobra jak oryginał, a może nawet lepsza?”.

Może, chociaż fanem napoi bez cukru nie jestem, to te reklamy są naprawdę przyjemne dla oka.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz