Bryan Cranston Mountain Dew Lśnienie
(Mountain Dew)
in

SUPER!SUPER!

Bryan Cranston w nowej reklamie Mountain Dew w stylu Lśnienia

W filmowym Lśnieniu roi się od ikonicznych momentów, do których lubimy wracać lub ktoś nam o nich przypomina od czasu do czasu. Tym razem Bryan Cranston wcielił się w reklamie Mountain Dew w niezapomniane bliźniaczki, które śniły się nam po nocach.

Gwiazda Breaking Bad w reklamie napoju Mountain Dew, to coś, czego nie mogą przegapić fani filmu Kubricka, który przekształcił świetną prozę Stephena Kinga w arcydzieło. To świetny pomysł, by zareklamować nowy napój bez cukru.

Wcześniej Bryan Cranston wystąpił w jeszcze innej reklamie Mountain Dew. Kopiował w niej kultowy motyw z siekierą.

Ponadto powstała również jeszcze inna krótka reklama, w której pisarz wystukiwał na maszynie do pisania w kółko to samo zdanie. Jednak filmowe zapętlenie bohatera zmieniono na “New MTN DEW Zero Sugar. Tak dobra jak oryginał, a może nawet lepsza?”.

Może, chociaż fanem napoi bez cukru nie jestem, to te reklamy są naprawdę przyjemne dla oka.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

seriale ms. marvel Hawkeye hasbro

Hasbro zdradziło, kiedy zadebiutują seriale Ms. Marvel i Hawkeye

amazon prime video us open sport na żywo

Amazon Prime Video na poważnie walczy sportem z Netflixem