Bumblebee zwiastun
Bumblebee w filmie... Bumblebee (zdjęcie: Paramount Pictures)
in

Bumblebee – spin-off Transformers dostał świetny zwiastun

Pojawił się pierwszy zwiastun spin-offu serii Transformers. I trzeba przyznać, że Bumblebee prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Bumblebee, jak sam tytuł filmu wskazuje, opowie o najsympatyczniejszym z Transformerów. Oglądając zapowiedź, przypomina mi się pierwsza część serii Transformers, ale tutaj zamiast Shia LaBeoufa mamy Hailee Steinfeld wcielająca się we właścicielkę pociesznego garbuska.

Jedno wytwórni Paramount Pictures muszę przyznać, potrafią w zwiastuny. Dosłownie każda zapowiedź filmów z serii Transformers mnie kupuje.

Jednak z tyłu głowy zawsze pojawia się myśl, że zwiastuny zwiastunami, ale ostatecznie od czasu pierwszej części Transformers, nie widziałem dobrego filmu z tymi wielkimi robotami. Aczkolwiek trzymam kciuki za Travisa Knighta, który dał się poznać jako całkiem przyzwoity reżyser animacji Kubo i dwie struny. Pomimo niesamowitych sukcesów kasowych filmów z serii, które nakręcił Michael Bay, reżyser zdaje się, że już od dawna nie czuje tego, co robi. Tym samym dobrze, że za kamerą stanął ktoś inny. To daje większą nadzieję na ciekawą produkcję. Knight kręci do scenariusza Christiny Hodson (Osaczona). Widowisko zawita na duże ekrany 20 grudnia 2018 roku.

Źródło: YouTube – Paramount Pictures

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

zabójcze maszyny mortal engines żywe maszynny

Zabójcze maszyny dostały dramatyczny zwiastun

serial sacred games netflix sacred games serial 2018

Sacred Games – Netflix zapowiada krwawy thriller wprost z Indii