Shogun oglądaj online serial disney

Bumblebee – spin-off Transformers dostał świetny zwiastun

Dariusz Filipek
1 min czytania
Bumblebee w filmie... Bumblebee (zdjęcie: Paramount Pictures)

Z ostatniej chwili

Pojawił się pierwszy zwiastun spin-offu serii Transformers. I trzeba przyznać, że Bumblebee prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Bumblebee, jak sam tytuł filmu wskazuje, opowie o najsympatyczniejszym z Transformerów. Oglądając zapowiedź, przypomina mi się pierwsza część serii Transformers, ale tutaj zamiast Shia LaBeoufa mamy Hailee Steinfeld wcielająca się we właścicielkę pociesznego garbuska.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jedno wytwórni Paramount Pictures muszę przyznać, potrafią w zwiastuny. Dosłownie każda zapowiedź filmów z serii Transformers mnie kupuje.

Jednak z tyłu głowy zawsze pojawia się myśl, że zwiastuny zwiastunami, ale ostatecznie od czasu pierwszej części Transformers, nie widziałem dobrego filmu z tymi wielkimi robotami. Aczkolwiek trzymam kciuki za Travisa Knighta, który dał się poznać jako całkiem przyzwoity reżyser animacji Kubo i dwie struny. Pomimo niesamowitych sukcesów kasowych filmów z serii, które nakręcił Michael Bay, reżyser zdaje się, że już od dawna nie czuje tego, co robi. Tym samym dobrze, że za kamerą stanął ktoś inny. To daje większą nadzieję na ciekawą produkcję. Knight kręci do scenariusza Christiny Hodson (Osaczona). Widowisko zawita na duże ekrany 20 grudnia 2018 roku.

Źródło: YouTube – Paramount Pictures

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x