Buty Stranger Things
in

SUPER!SUPER!

Buty Stranger Things od Reeboka. Szał się dopiero zaczyna!

Dokładnie za pół godziny rozpocznie się drugi sezon Stranger Things, a ja natknąłem się na limitowane Reeboki, za które najzagorzalsi fani serialu mogą pójść na noże i zdzierać je sobie ze stóp na ulicy.

Kubki, koszulki i plakaty to już nic wielkiego. Teraz prawdziwy psychofan Stranger Things może za 140 dolarów nabyć limitowaną parę butów, ozdobionych motywami z ulubionego serialu. O ile zdoła się na nie załapać, gdyż seria jest bardzo limitowana.

Co za czasy – pomyślałem, kiedy dowiedziałem się, że aby obuwie zamówić, najpierw trzeba zostać wylosowanym.

Buty Stranger Things będzie mogła zakupić wyłącznie osoba, która wcześniej zarejestrowała się w sklepie BAIT i została wylosowana do zakupu.

To już nie jest serial. To jest popkulturowa religia, o której w kółko się mówi. Stranger Things jest jedną z tych produkcji, roztaczających wokół siebie gadżeciarski szał, mogący przynieść twórcom i Netflixowi olbrzymie pieniądze. Podobnie jest z Marvelem. Komiksy zarabiają na siebie słabo. Za to filmy na ich podstawie napełniają do pełna kieszenie ludzi pracujących w Disneyu. Jednak nie mniej profitów przynoszą zabawki i gadżety. Wszystko wskazuje na to, że koncern z Los Gatos ma kurę znoszącą złote jajka.

Model BAIT X STRANGER THINGS X GHOSTBUSTERS X REEBOK EX-O-FIT możecie nabyć w sklepie BAIT.

Źródło: Bait

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy też na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie!

Preacher Kaznodzieja 3 amc

Preacher – kaznodzieja zostaje z nami chwilę dłużej

Serial Ultraviolet AXN
3/10

Żenujące zagadki kryminalne Oli Serafin – recenzja serialu Ultraviolet – s01e01