Buty Stranger Things
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Buty Stranger Things od Reeboka. Szał się dopiero zaczyna!

Dokładnie za pół godziny rozpocznie się drugi sezon Stranger Things, a ja natknąłem się na limitowane Reeboki, za które najzagorzalsi fani serialu mogą pójść na noże i zdzierać je sobie ze stóp na ulicy.

Kubki, koszulki i plakaty to już nic wielkiego. Teraz prawdziwy psychofan Stranger Things może za 140 dolarów nabyć limitowaną parę butów, ozdobionych motywami z ulubionego serialu. O ile zdoła się na nie załapać, gdyż seria jest bardzo limitowana.

Co za czasy – pomyślałem, kiedy dowiedziałem się, że aby obuwie zamówić, najpierw trzeba zostać wylosowanym.

Buty Stranger Things będzie mogła zakupić wyłącznie osoba, która wcześniej zarejestrowała się w sklepie BAIT i została wylosowana do zakupu.

[vc_row][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_masonry_media_grid grid_id=”vc_gid:1509080710958-f68bb3b5-023e-7″ include=”6904,6905,6906,6907,6908″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_row]

To już nie jest serial. To jest popkulturowa religia, o której w kółko się mówi. Stranger Things jest jedną z tych produkcji, roztaczających wokół siebie gadżeciarski szał, mogący przynieść twórcom i Netflixowi olbrzymie pieniądze. Podobnie jest z Marvelem. Komiksy zarabiają na siebie słabo. Za to filmy na ich podstawie napełniają do pełna kieszenie ludzi pracujących w Disneyu. Jednak nie mniej profitów przynoszą zabawki i gadżety. Wszystko wskazuje na to, że koncern z Los Gatos ma kurę znoszącą złote jajka.

Model BAIT X STRANGER THINGS X GHOSTBUSTERS X REEBOK EX-O-FIT możecie nabyć w sklepie BAIT.

Źródło: Bait

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Preacher Kaznodzieja 3 amc

Preacher – kaznodzieja zostaje z nami chwilę dłużej

Serial Ultraviolet AXN
3/10

Żenujące zagadki kryminalne Oli Serafin – recenzja serialu Ultraviolet – s01e01