Ad image

Zwiastun filmu Deadpool 2 – poznajcie Cable’a

Dariusz Filipek
2 min czytania
Przystojniacha z tego Brolina, jak karabin trzyma (YouTube - 20th Century Fox)

Z ostatniej chwili

Już niedługo zobaczymy go w roli Thanosa w Avengers: Wojna bez granic. Jednak Josh Brolin pojawi się również w innej filmowej adaptacji komiksu Marvela, czyli Deadpoolu 2. Gra tam Cable’a i to jemu poświęcony jest najnowszy zwiastun tego widowiska.

Rola Brolina będzie najpewniej nie mała, więc nie dziwi, że pokuszono się o poświęcenie mu całego zwiastuna. Całkiem niezłego zresztą. I co oczywiste, wypełnionego niewybrednym humorem, cieszącymi oko eksplozjami oraz wielokrotnym mruganiem okiem do widza.

- Reklama -
Ad image

Napisałem: niezłego – bo nie jest to zwiastun marzeń. Nie ma w nim nic porywającego ani odkrywczego. Jest zaledwie poprawny i sprawia wyłącznie wrażenie przypomnienia o tym, że film się w ogóle pojawi. Ostatecznie nie widzę w tym nic złego, bo to kontynuacja świetnej produkcji sprzed dwóch lat i zapewne niewielu z Was odpuści sobie wizytę w kinie, tylko dlatego, że zapowiedź nie porywała.

Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Powiedzcie mi, bo nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, ale czy Wam ten żart o wąsach nie wydał się suchy?

Ponadto spodziewam się, iż podobny zwiastun w najbliższym czasie dostanie Domino, w którą wciela się Zazie Beetz. Być może również inni bohaterowie. A najprawdopodobniej spotkacie ich wielu. Zapewne zauważyliście ciekawe ujęcie na tyłach samolotu, na którym widać sporo nowych twarzy. Właściwie nie tyle twarzy, a bardziej zarysy postaci. W sieci już grzmi, że jedną z nich jest znany najlepiej z komiksów X-Force oraz X-Factor Shatterstar. Co jest bardzo prawdopodobne, gdyż adaptacja X-Force jest jednym z oczek w głowie wytwórni filmowej.

zwiastun cable deadpool 2 youtube
I się zaczną dywagacje – Czy tam stoi Shatterstar, czy nie (YouTube – 20th Century Fox)

Ponadto przepraszam, że materiał jest w języku angielskim, ale Imperial CinePix ciągle śpi i dystrybutor nie wypuścił jeszcze rodzimej wersji językowej zapowiedzi Deadpoola 2. Premiera filmu już 18 maja.

Źródło: Youtube – 20th Century Fox

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz