in

Zwiastun filmu Deadpool 2 – poznajcie Cable’a

cable deadpool 2 zwiastun
Przystojniacha z tego Brolina, jak karabin trzyma (YouTube - 20th Century Fox)

Już niedługo zobaczymy go w roli Thanosa w Avengers: Wojna bez granic. Jednak Josh Brolin pojawi się również w innej filmowej adaptacji komiksu Marvela, czyli Deadpoolu 2. Gra tam Cable’a i to jemu poświęcony jest najnowszy zwiastun tego widowiska.

Rola Brolina będzie najpewniej nie mała, więc nie dziwi, że pokuszono się o poświęcenie mu całego zwiastuna. Całkiem niezłego zresztą. I co oczywiste, wypełnionego niewybrednym humorem, cieszącymi oko eksplozjami oraz wielokrotnym mruganiem okiem do widza.

Napisałem: niezłego – bo nie jest to zwiastun marzeń. Nie ma w nim nic porywającego ani odkrywczego. Jest zaledwie poprawny i sprawia wyłącznie wrażenie przypomnienia o tym, że film się w ogóle pojawi. Ostatecznie nie widzę w tym nic złego, bo to kontynuacja świetnej produkcji sprzed dwóch lat i zapewne niewielu z Was odpuści sobie wizytę w kinie, tylko dlatego, że zapowiedź nie porywała.

Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Powiedzcie mi, bo nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, ale czy Wam ten żart o wąsach nie wydał się suchy?

Ponadto spodziewam się, iż podobny zwiastun w najbliższym czasie dostanie Domino, w którą wciela się Zazie Beetz. Być może również inni bohaterowie. A najprawdopodobniej spotkacie ich wielu. Zapewne zauważyliście ciekawe ujęcie na tyłach samolotu, na którym widać sporo nowych twarzy. Właściwie nie tyle twarzy, a bardziej zarysy postaci. W sieci już grzmi, że jedną z nich jest znany najlepiej z komiksów X-Force oraz X-Factor Shatterstar. Co jest bardzo prawdopodobne, gdyż adaptacja X-Force jest jednym z oczek w głowie wytwórni filmowej.

zwiastun cable deadpool 2 youtube
I się zaczną dywagacje – Czy tam stoi Shatterstar, czy nie (YouTube – 20th Century Fox)

Ponadto przepraszam, że materiał jest w języku angielskim, ale Imperial CinePix ciągle śpi i dystrybutor nie wypuścił jeszcze rodzimej wersji językowej zapowiedzi Deadpoola 2. Premiera filmu już 18 maja.

Źródło: Youtube – 20th Century Fox

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cda.pl premium netflix youtube

CDA bliżej do YouTube Red niż Netflixa – znamy plany serwisu

Modyfikowany węgiel parrot analytics popyt na seriale

Popyt na seriale w USA – Jak wypadł Modyfikowany węgiel? [28.01-03.02.18]