cable deadpool 2 zwiastun
Przystojniacha z tego Brolina, jak karabin trzyma (YouTube - 20th Century Fox)
in

Zwiastun filmu Deadpool 2 – poznajcie Cable’a

Już niedługo zobaczymy go w roli Thanosa w Avengers: Wojna bez granic. Jednak Josh Brolin pojawi się również w innej filmowej adaptacji komiksu Marvela, czyli Deadpoolu 2. Gra tam Cable’a i to jemu poświęcony jest najnowszy zwiastun tego widowiska.

Rola Brolina będzie najpewniej nie mała, więc nie dziwi, że pokuszono się o poświęcenie mu całego zwiastuna. Całkiem niezłego zresztą. I co oczywiste, wypełnionego niewybrednym humorem, cieszącymi oko eksplozjami oraz wielokrotnym mruganiem okiem do widza.

Napisałem: niezłego – bo nie jest to zwiastun marzeń. Nie ma w nim nic porywającego ani odkrywczego. Jest zaledwie poprawny i sprawia wyłącznie wrażenie przypomnienia o tym, że film się w ogóle pojawi. Ostatecznie nie widzę w tym nic złego, bo to kontynuacja świetnej produkcji sprzed dwóch lat i zapewne niewielu z Was odpuści sobie wizytę w kinie, tylko dlatego, że zapowiedź nie porywała.

Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Powiedzcie mi, bo nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, ale czy Wam ten żart o wąsach nie wydał się suchy?

Ponadto spodziewam się, iż podobny zwiastun w najbliższym czasie dostanie Domino, w którą wciela się Zazie Beetz. Być może również inni bohaterowie. A najprawdopodobniej spotkacie ich wielu. Zapewne zauważyliście ciekawe ujęcie na tyłach samolotu, na którym widać sporo nowych twarzy. Właściwie nie tyle twarzy, a bardziej zarysy postaci. W sieci już grzmi, że jedną z nich jest znany najlepiej z komiksów X-Force oraz X-Factor Shatterstar. Co jest bardzo prawdopodobne, gdyż adaptacja X-Force jest jednym z oczek w głowie wytwórni filmowej.

zwiastun cable deadpool 2 youtube
I się zaczną dywagacje – Czy tam stoi Shatterstar, czy nie (YouTube – 20th Century Fox)

Ponadto przepraszam, że materiał jest w języku angielskim, ale Imperial CinePix ciągle śpi i dystrybutor nie wypuścił jeszcze rodzimej wersji językowej zapowiedzi Deadpoola 2. Premiera filmu już 18 maja.

Źródło: Youtube – 20th Century Fox

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

cda.pl premium netflix youtube

CDA bliżej do YouTube Red niż Netflixa – znamy plany serwisu

Modyfikowany węgiel parrot analytics popyt na seriale

Popyt na seriale w USA – Jak wypadł Modyfikowany węgiel? [28.01-03.02.18]