in

Na czasieNa czasie

BBC Player wzbogaci ofertę Canal+. Czeka nas dużo dobrej brytyjskiej telewizji – od “Top Gear” po “‘Allo ‘Allo”

canal+ bbc player 'allo 'allo

BBC Player będzie dostępny dla użytkowników serwisu strumieniującego Canal+ w dotychczasowej cenie. I to jest świetna wiadomość.

Subskrybenci Canal+ będą mogli już 1 czerwca sprawdzić bogatszą ofertę usługi. To właśnie tego dnia do serwisu dołączy biblioteka BBC Player, który będzie dostępny w podstawowym pakiecie. Obecnie możecie z niego skorzystać w promocyjnej cenie za 29 zł miesięcznie przez kwartał.

Dotychczasowa cena, więcej treści

Co mamy zyskać? Nie znamy szczegółowej listy tytułów, ale wiemy, iż do serwisu zawitają popularne widowiska znane z linearnych kanałów BBC – BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC First oraz CBeebies, a także zupełnie nowe programy.

Podano, iż na Canal+ pojawią się między innymi widowiska przyrodnicze pokroju “David Attenborough’s Natural Curiosities” i “Mediterranean: Life Under Siege”; dokumenty takie jak “Trump Takes on the World” oraz seriale, wśród których znajdziecie kryminalne “Niezapomniane” czy klasyki pokroju “‘Allo ‘Allo!”. Nie zabraknie flagowego programu motoryzacyjnego “Top Gear” czy wglądu do archiwum koncertów na żywo, takich jak “U2: Live in London”.

Znajdzie się coś dla osób, które kręcą podróże, nauka, sztuka, historia i sprawy bieżące. Nowe produkcje będą dołączane do biblioteki Canal+ zaraz po premierze na antenach kanałów BBC.

Canal+ wychodzi z BBC Playerem szeroko

Dostęp do dodatkowej kolekcji otrzymają wszyscy nowi, jak i obecni subskrybenci serwisu Canal+ oraz abonenci platformy cyfrowej, którzy posiadają dekodery podłączone do Internetu – oni będą mogli skorzystać z BBC Playera bez dodatkowych opłat w ramach dostępu odkodowanego, który potrwa od 1 czerwca do 31 sierpnia. Później oferta będzie dostępna w wybranych pakietach Canal+.

Canal+
Oferta serwisu za kilka dni stanie się jeszcze lepsza

Serwis zbroi się przed startem Disney+

Canal+ widocznie się zbroi przed premierą Disney+, który zadebiutuje w Polsce w czerwcu. A i bez tego już teraz serwis ma olbrzymią konkurencję w postaci Netflixa, HBO Max, Prime Video, Viaplay, Apple TV+ czy Playera. Przed nami także premiera SkyShowtime, mająca nastąpić jeszcze w tym roku.

Tym samym nie dziwią ciągłe promocje, poszerzanie oferty czy kolejne informacje o tworzeniu nowych produkcji oryginalnych przez Canal+ w naszym kraju. Dorzucenie do i tak bogatej biblioteki części widowisk BBC jest świetnym ruchem. Z przyjemnością przypomnę sobie “‘Allo ‘Allo”, a później otworzę drugi popcorn, żeby z bezpiecznej odległości patrzeć, jak serwisy strumieniujące konkurują między sobą o nasze portfele. Wreszcie to widać.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the gray man film netflix 2022 premiera online

“Gray Man” – najdroższy film Netflixa od twórców “Avengers: Koniec gry” – zapowiada się niczym zakazany film o Bondzie

kino geje lgbt marvel lewica rasizm filmy netflix

Kino jest mniej mizoginiczne, mniej rasistowskie, wierzy w globalne ocieplenie i inspiruje – wynika z badań