The Boys sezon 4

BBC Player wzbogaci ofertę Canal+. Czeka nas dużo dobrej brytyjskiej telewizji – od “Top Gear” po “‘Allo ‘Allo”

Dariusz Filipek
3 min czytania

Z ostatniej chwili

BBC Player będzie dostępny dla użytkowników serwisu strumieniującego Canal+ w dotychczasowej cenie. I to jest świetna wiadomość.

Subskrybenci Canal+ będą mogli już 1 czerwca sprawdzić bogatszą ofertę usługi. To właśnie tego dnia do serwisu dołączy biblioteka BBC Player, który będzie dostępny w podstawowym pakiecie. Obecnie możecie z niego skorzystać w promocyjnej cenie za 29 zł miesięcznie przez kwartał.

- Reklama -
Ad image

Dotychczasowa cena, więcej treści

Co mamy zyskać? Nie znamy szczegółowej listy tytułów, ale wiemy, iż do serwisu zawitają popularne widowiska znane z linearnych kanałów BBC – BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC First oraz CBeebies, a także zupełnie nowe programy.

Podano, iż na Canal+ pojawią się między innymi widowiska przyrodnicze pokroju “David Attenborough’s Natural Curiosities” i “Mediterranean: Life Under Siege”; dokumenty takie jak “Trump Takes on the World” oraz seriale, wśród których znajdziecie kryminalne “Niezapomniane” czy klasyki pokroju “‘Allo ‘Allo!”. Nie zabraknie flagowego programu motoryzacyjnego “Top Gear” czy wglądu do archiwum koncertów na żywo, takich jak “U2: Live in London”.

Znajdzie się coś dla osób, które kręcą podróże, nauka, sztuka, historia i sprawy bieżące. Nowe produkcje będą dołączane do biblioteki Canal+ zaraz po premierze na antenach kanałów BBC.

Canal+ wychodzi z BBC Playerem szeroko

Dostęp do dodatkowej kolekcji otrzymają wszyscy nowi, jak i obecni subskrybenci serwisu Canal+ oraz abonenci platformy cyfrowej, którzy posiadają dekodery podłączone do Internetu – oni będą mogli skorzystać z BBC Playera bez dodatkowych opłat w ramach dostępu odkodowanego, który potrwa od 1 czerwca do 31 sierpnia. Później oferta będzie dostępna w wybranych pakietach Canal+.

Canal+
Oferta serwisu za kilka dni stanie się jeszcze lepsza

Serwis zbroi się przed startem Disney+

Canal+ widocznie się zbroi przed premierą Disney+, który zadebiutuje w Polsce w czerwcu. A i bez tego już teraz serwis ma olbrzymią konkurencję w postaci Netflixa, HBO Max, Prime Video, Viaplay, Apple TV+ czy Playera. Przed nami także premiera SkyShowtime, mająca nastąpić jeszcze w tym roku.

- Reklama -
Skazana Max serial

Tym samym nie dziwią ciągłe promocje, poszerzanie oferty czy kolejne informacje o tworzeniu nowych produkcji oryginalnych przez Canal+ w naszym kraju. Dorzucenie do i tak bogatej biblioteki części widowisk BBC jest świetnym ruchem. Z przyjemnością przypomnę sobie “‘Allo ‘Allo”, a później otworzę drugi popcorn, żeby z bezpiecznej odległości patrzeć, jak serwisy strumieniujące konkurują między sobą o nasze portfele. Wreszcie to widać.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz