canal plus player.pl cena oferta
Oferta Canal Plus w Player.pl to totalne zdzierstwo | Zdjęcie Player.pl
in , ,

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SUPER!SUPER!

Cena Canal Plus w ramach Player.pl jest kosmiczna

Kiedy zobaczyłem, ile musiałbym zapłacić za dostęp do Canal Plus na Player.pl przez moment oniemiałem. Ja rozumiem, że Canal Plus to na naszym rynku mocna marka, która się powinna cenić, ale 95 zł to gruba przesada.

Nie dziś koleżanki i koledzy. Nie dziś. Dziś Wam nie zapłacę za dostęp do usługi niemal 100 zł. Dlaczego? Podstawowy Netflix kosztuje 34 zł. Kiedy rozbić pięć ekranów w najwyższym planie, wychodzi 10,40 zł. Za paczkę kanałów HBO i HBO GO płacę 29,90 zł. ShowMax i CDA Premium kosztują po 19,90 zł. Amazon Prime Video w przeliczeniu na złotówki to 12,55 zł przez pół roku i 25,14 zł przez resztę okresu abonamentowego. 34 zł + 29,90 zł + 19,90 zł + 19,90 zł + 25,14 zł = 128,84 zł. Tyle wychodzi łącznie, nawet bez rozbijania Netflixa na kilka osób. Dwa pakiety Canal Plus na Player.pl kosztują 33,48 zł mniej.

Co zyskujemy? W ramach pakietu Canal+ dostaniecie kanały i dodatkowe funkcjonalności z pakietu Start Extra oraz Canal+, Canal+ Film, Canal+ Discovery, Canal+ Sport, Canal+ >>1, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Sport 2 i Canal+ Now. Ponadto jest dodatkowy pakiet SVOD, czyli Canal+ Seriale Extra, który kosztuje dodatkowe 15 zł.

canal plus player.pl pakiet
Pakiet Canal+ na Player.pl

Może gdybym był wielkim fanem sportu, to taka paczka byłaby jak znalazł. Jednak jedyny sport, jaki ostatnio lubię oglądać to… No właśnie, żaden nie przychodzi mi do głowy.

Nie wbiliście się w mój portfel. Naprawdę nie wiem, co miałoby mną powodować, żeby wydać 95 zł, by oglądać filmy i seriale, kiedy usługi z – subiektywnie na rzecz spoglądając – o wiele lepszą ofertą są kilkakrotnie tańsze. Kiedy dodać do tego wszystkiego fakt, iż tak jak dziś wspomniałem, żeby mieć pakiet HBO w Player.pl trzeba w sumie wybulić 45 zł, to zaczyna mi się wydawać, że ktoś tu szuka jelenia.

pakiet canal plus seriale extra player.pl
Pakiet Canal+ Seriale Extra na Player.pl

Z przyjemnością zapłaciłbym około 30 zł za streaming podobny do Netflixa, ale z ofertą kanałów z rodziny Canal Plus. Jednak to, co zaproponowano nam na Player.pl jest śmiechu warte. Powoli przestaję się dziwić, że w ostatniej ankiecie, którą zorganizowałem, nikt nie wyraził chęci przesiadki na tę usługę. Koleżanki i koledzy, zdzieracie nieludzko!

Canal Plus na Player.pl

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

hbo go player.pl

HBO przez Player.pl. Czy to się opłaca? Niekoniecznie

bbc seriale tvn mec badania statystyki ankieta

TVN robi lepsze seriale niż BBC. To nie żarty, to badania MEC