cargo netflix film 2018 zombie martin freeman 2013
Martin Freeman w reinterpretacji Cargo (Netflix)
in

Cargo – fragment filmu Netflixa o zombie z Martinem Freemanem

Netflix zaprezentował fragment filmu Cargo. Za produkcją stoi duet Yolanda Ramke oraz Ben Howling. Są odpowiedzialni za reżyserię krótkometrażowego, docenionego przez widzów i krytyków pierwowzoru z 2013 roku.

Na YouTube możecie obejrzeć wspomnianą produkcję za darmo. Bardzo polecam, chociaż wiem, że to krótkie widowisko może zaspoilerować Wam nadchodzący film.

https://www.youtube.com/watch?v=gryenlQKTbE

W tegorocznym Cargo zobaczymy między innymi Martina Freemana, który wciela się w Andy’ego. Mężczyzna próbuje przetrwać w spustoszonym świecie, pełnym nieumarłych czyhających na życie jego córki. Zrobi wszystko, aby uratować dziecko w dzikim świecie, gdzie musi wystrzegać się nie tylko zombie, ale również ludzi. Akcja filmu toczy się na australijskim, rozgrzanym do czerwoności pustkowiu.

Cargo zadebiutuje na Netfliksie 18 maja. I muszę przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie. Na koniec przypomnę jeszcze pierwszy zwiastun.

Cargo na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

allison mack nxivm sekta wiezienie tajemnice smallville

Z Tajemnic Smallville do sekty Nxivm – Allison Mack może trafić do więzienia na 15 lat

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina – nowe wideo i zdjęcia z planu serialu Netflixa