Carnival Row (źródło: Amazon Prime Video; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Carnival Row, czyli wiktoriańska fantastka pełną gębą

Serial Carnival Row wreszcie dostał pełen zwiastun i trzeba przyznać Amazonowi, że szykuje na Prime Video więcej niż interesujące widowisko.

Carnival Row to jedna z najnowszych produkcji przygotowanych na streaming Amazonu. Historia powstawała pod czujnym scenopisarskim okiem Renégo Echevarrii (4400) oraz Travisa Beachama (Electric Dreams). Serial utrzymany w klimacie neonoir nagrywano w Pradze, która udawała wiktoriańskie miasto przepełnione fantastycznymi stworzeniami.

Carnival Row pomiesza fantastykę, romans, dramat i kryminał.

Jest to opowieść o świecie zamieszkałym przez różne niezwykłe istoty, które uciekły z rozdartej wojną ojczyzny. Będziemy świadkami romansu między wróżką (w tej roli Cara Delevingne) a człowiekiem (Orlando Bloom). W pewnym momencie kochankowie zostaną rozdzieleni i Vignette będzie musiała radzić sobie sama. Jednak mityczne stworzenia nie mają prostego życia w ludzkim mieście, gdzie są traktowane jak obywatele trzeciej kategorii. Stworzono dla nich tytułowy azyl. Jednak są gnębieni i odzierani ze swoich korzeni. W dodatku w okolicy grasuje seryjny morderca, więc sprawy komplikują się jeszcze bardziej.

Serial wyreżyserował Jon Amiel (Osaczeni, Jądro Ziemi) i ze zwiastuna można wnioskować, iż wykonał kawał dobrej roboty. Produkcja zadebiutuje na Amazon Prime Video już 30 sierpnia i będzie miał 8 odcinków. Wtedy sprawdzimy, jak jest faktycznie, bo na pierwszy rzut oka wygląda fantastycznie.

Serial Carnival Row w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

titans serial sezon 2 netflix deathstroke zwiastun

Tytani wracają w większym składzie i będą mieli na głowie Deathstroke’a

pakiet disney plus hulu espn cena

Disney+, Hulu i ESPN+ będą sprzedawane w tanim pakiecie