carnival row serial zwiastun amazon prime video
Carnival Row (źródło: Amazon Prime Video; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Carnival Row, czyli wiktoriańska fantastka pełną gębą

Serial Carnival Row wreszcie dostał pełen zwiastun i trzeba przyznać Amazonowi, że szykuje na Prime Video więcej niż interesujące widowisko.

Carnival Row to jedna z najnowszych produkcji przygotowanych na streaming Amazonu. Historia powstawała pod czujnym scenopisarskim okiem Renégo Echevarrii (4400) oraz Travisa Beachama (Electric Dreams). Serial utrzymany w klimacie neonoir nagrywano w Pradze, która udawała wiktoriańskie miasto przepełnione fantastycznymi stworzeniami.

Carnival Row pomiesza fantastykę, romans, dramat i kryminał.

Jest to opowieść o świecie zamieszkałym przez różne niezwykłe istoty, które uciekły z rozdartej wojną ojczyzny. Będziemy świadkami romansu między wróżką (w tej roli Cara Delevingne) a człowiekiem (Orlando Bloom). W pewnym momencie kochankowie zostaną rozdzieleni i Vignette będzie musiała radzić sobie sama. Jednak mityczne stworzenia nie mają prostego życia w ludzkim mieście, gdzie są traktowane jak obywatele trzeciej kategorii. Stworzono dla nich tytułowy azyl. Jednak są gnębieni i odzierani ze swoich korzeni. W dodatku w okolicy grasuje seryjny morderca, więc sprawy komplikują się jeszcze bardziej.

Serial wyreżyserował Jon Amiel (Osaczeni, Jądro Ziemi) i ze zwiastuna można wnioskować, iż wykonał kawał dobrej roboty. Produkcja zadebiutuje na Amazon Prime Video już 30 sierpnia i będzie miał 8 odcinków. Wtedy sprawdzimy, jak jest faktycznie, bo na pierwszy rzut oka wygląda fantastycznie.

Serial Carnival Row w serwisie Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

titans serial sezon 2 netflix deathstroke zwiastun

Tytani wracają w większym składzie i będą mieli na głowie Deathstroke’a

pakiet disney plus hulu espn cena

Disney+, Hulu i ESPN+ będą sprzedawane w tanim pakiecie