The Boys sezon 4

Twórca anime Cowboy Bebop zapowiada Carole and Tuesday dla Netflixa

Dariusz Filipek
1 min czytania
Carole and Tuesday

Z ostatniej chwili

Netflix inwestuje w wyrobione nazwiska. W świecie anime Shinichiro Watanabe jest jednym z lepiej rozpoznawanych twórców. Wszystko dzięki takim seriom jak Cowboy Bebop oraz Samurai Champloo. Tym razem Watanabe podjął współpracę z Netflixem, czego owocem będzie anime Carole and Tuesday.

Carole and Tuesday opowie o dwóch dziewczynach, pochodzących z zupełnie różnych środowisk, które łączy miłość do muzyki. Spotykają się i zmieniają historię dzięki zjednoczonemu talentowi muzycznemu.

- Reklama -
Ad image

Na tę chwilę niewiele więcej wiadomo o widowisku. Jednak biorąc pod uwagę pokręcony styl Watanabe, niech nie zwiedzie Was słodka zajawka. Jedyne czego możemy być pewni to, że mamy do czynienia z muzycznym anime. Ostatnią produkcją Shinichiro Watanabe jest dobrze przyjęty przez widzów Space Dandy.

Seria Carole and Tuesday zostanie zaprezentowana w Japonii w kwietniu w stacji Fuji Television. Światowa premiera odbędzie się na Netfliksie. Dokładna data premiery w Polsce jest na tę chwilę nieznana.

[interaction id=”5be7092bdce847e85d33597d”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz