anime netflix Carole and Tuesday Shinichiro Watanabe cowboy bebop
Carole and Tuesday
in

SUPER!SUPER!

Twórca anime Cowboy Bebop zapowiada Carole and Tuesday dla Netflixa

Netflix inwestuje w wyrobione nazwiska. W świecie anime Shinichiro Watanabe jest jednym z lepiej rozpoznawanych twórców. Wszystko dzięki takim seriom jak Cowboy Bebop oraz Samurai Champloo. Tym razem Watanabe podjął współpracę z Netflixem, czego owocem będzie anime Carole and Tuesday.

Carole and Tuesday opowie o dwóch dziewczynach, pochodzących z zupełnie różnych środowisk, które łączy miłość do muzyki. Spotykają się i zmieniają historię dzięki zjednoczonemu talentowi muzycznemu.

Na tę chwilę niewiele więcej wiadomo o widowisku. Jednak biorąc pod uwagę pokręcony styl Watanabe, niech nie zwiedzie Was słodka zajawka. Jedyne czego możemy być pewni to, że mamy do czynienia z muzycznym anime. Ostatnią produkcją Shinichiro Watanabe jest dobrze przyjęty przez widzów Space Dandy.

Seria Carole and Tuesday zostanie zaprezentowana w Japonii w kwietniu w stacji Fuji Television. Światowa premiera odbędzie się na Netfliksie. Dokładna data premiery w Polsce jest na tę chwilę nieznana.

[interaction id=”5be7092bdce847e85d33597d”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

mel gibson polska spot reklama

Po amerykańsku świętujemy Narodowe Święto Niepodległości. Z Melem Gibsonem i w Nowym Jorku

obama netflix obama

Barack i Michelle Obama na Netfliksie niekoniecznie politycznie