anime netflix Carole and Tuesday Shinichiro Watanabe cowboy bebop
Carole and Tuesday
in

SUPER!SUPER!

Twórca anime Cowboy Bebop zapowiada Carole and Tuesday dla Netflixa

Netflix inwestuje w wyrobione nazwiska. W świecie anime Shinichiro Watanabe jest jednym z lepiej rozpoznawanych twórców. Wszystko dzięki takim seriom jak Cowboy Bebop oraz Samurai Champloo. Tym razem Watanabe podjął współpracę z Netflixem, czego owocem będzie anime Carole and Tuesday.

Carole and Tuesday opowie o dwóch dziewczynach, pochodzących z zupełnie różnych środowisk, które łączy miłość do muzyki. Spotykają się i zmieniają historię dzięki zjednoczonemu talentowi muzycznemu.

Na tę chwilę niewiele więcej wiadomo o widowisku. Jednak biorąc pod uwagę pokręcony styl Watanabe, niech nie zwiedzie Was słodka zajawka. Jedyne czego możemy być pewni to, że mamy do czynienia z muzycznym anime. Ostatnią produkcją Shinichiro Watanabe jest dobrze przyjęty przez widzów Space Dandy.

Seria Carole and Tuesday zostanie zaprezentowana w Japonii w kwietniu w stacji Fuji Television. Światowa premiera odbędzie się na Netfliksie. Dokładna data premiery w Polsce jest na tę chwilę nieznana.

[interaction id=”5be7092bdce847e85d33597d”]

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

mel gibson polska spot reklama

Po amerykańsku świętujemy Narodowe Święto Niepodległości. Z Melem Gibsonem i w Nowym Jorku

obama netflix obama

Barack i Michelle Obama na Netfliksie niekoniecznie politycznie