HBO GO sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 27 wyświetleń
1 min czytania
Castle Rock (prawa: Hulu; źródło: HBO GO; edycja: Popkulturyści)

Netflix w sierpniu ma przynajmniej dwa mocarne hity, ShowMax serial Rojst, ale to oferta programowa HBO GO jest najbardziej zrównoważona. Co nie zmienia tego, że ten miesiąc jest nieco słabszy niż poprzedni.

Jakkolwiek to właśnie HBO GO w sierpniu ma najwięcej nowości. W serwisie będziecie mogli obejrzeć aż trzydzieści pięć filmów, dwa programy rozrywkowe, dwa dokumenty, piętnaście seriali pojawi się z nowymi odcinkami oraz zobaczymy jeden stand-up. Łącznie HBO GO na sierpień przygotowało 55 pozycji. To więcej niż ShowMax (39) oraz Netflix (47).

https://www.youtube.com/watch?v=3Kj8auysJOo

Seriale HBO GO w sierpniu

Abonenci HBO GO muszą przygotować się na rozstania z kilkoma świetnymi serialami. Najbardziej będzie żal Sukcesji oraz Ostrych przedmiotów, które okazały się produkcjami wartymi naszego czasu. Jednak widzowie zostali zaszczyceni jedną bezapelacyjnie genialną nowością, którą niewątpliwie jest Castle Rock. Muszę jednak przyznać, że serialowo Netflix jest w sierpniu nieco mocniejszy.

Filmy HBO GO w sierpniu

W zeszłym miesiącu HBO GO zasypało nas świetnymi filmami. W tym również będzie co oglądać, jednak nie jest to już tak mocny lineup, co poprzednio. Dużo tu kina niezależnego, ale pojawią się także blockbustery z Gwiezdnymi wojnami: Ostatni Jedi na czele. Mimo wszystko oferta filmowa ShowMaxu jest w sierpniu nieco bardziej interesująca.

Pozostałe widowiska HBO GO w sierpniu

To nie wszystko. Pojawią się kolejne odcinki przebojowego widowiska Sachy Barona Cohena Who is America?, które z odcinka na odcinek jest lepsze, i lepsze. Po finale szykujcie się na korektę mojej recenzji, gdyż premierowy odcinek nie oddawał niesamowitości programu.

[wpdatatable id=31]

Sierpień w HBO GO nie jest słaby, ale bez wątpienia słabszy niż poprzedni. Tym samym HBO wbija się w nieco letargiczny stan, w którym utkwiła również konkurencja.

Pełna oferta HBO GO

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x