castle rock serial castle rock online castle rock stephen king castle rock hulu castle rock miejsce castle rock zwiastun
Castle Rock pojawi się na Hulu już 25 lipca.
in

SUPER!SUPER!

Castle Rock – Hulu prezentuje serialowe uniwersum Stephena Kinga

Wyobraźcie sobie, że kilka opowieści Stephena Kinga spotyka się w jednym miejscu. Ze strasznego horroru robi się rzeź, prawda? A teraz nie musicie sobie tego wyobrażać, gdyż już niedługo na Hulu pojawi się serial Castle Rock. I zbierze największe koszmary do jednego miejsca.

Tytułowe Castle Rock to miejsce. Miejsce, które zna większość z nas. Nie trzeba być wielkim fanem, czy nawet wiernym czytelnikiem prozy Kinga, by skojarzyć fikcyjną miejscowość, w której rozgrywała się akcja m.in. Cujo, Martwej strefy, Mrocznej połowy czy Sklepiku z marzeniami.

https://www.youtube.com/watch?v=H14tqKZYhgg

Hulu postawiło na dosyć odważny, wręcz nietuzinkowy ruch. I zamiast przenosić na ekran jedną historię Kinga (przypomnę, że mają na koncie adaptację Dallas ’63, czyli serial 22.11.63), czy kręcić antologię, w Castle Rock wrzucają kilka powieści i opowiadań, próbując stworzyć mieszankę wybuchową. I oby im się ona udała. Zwiastun nastraja optymistycznie. Jak ten eksperyment się zakończy, zaczniemy się dowiadywać wraz z premierą pierwszego odcinka, który zadebiutuje 25 lipca. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 10 odcinków, a tworzy go Sam Shaw (Masters of Sex).

Źródło: YouTube – Hulu

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Opowieść podręcznej showmax popularność

10 najpopularniejszych seriali w USA – Opowieść podręcznej jednym z najchętniej oglądanych seriali

the ritual netflix rytuał netflix horror recenzja opinie opina 2018 2017 film
7/10

Rytuał – recenzja horroru Netflixa