Castle Rock – mamy zwiastun serialu Hulu, który zgłębia świat Stephena Kinga

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 20 wyświetleń
1 min czytania

Pojawił się pierwszy pełny zwiastun długo oczekiwanego serialu Hulu Castle Rock. Widowisko zapowiada się przednio.

Serial Castle Rock nie jest zwyczajną adaptacją prozy Stephena Kinga, gdyż nie czerpie z jednej jego książki, a z wielu, których akcja rozgrywała się w miejscowości stworzonej na potrzeby literackiej fikcji. Dlatego spodziewajcie się elementów ze Skazanych na Shawshank, ToMartwej strefy, Cujo, Martwej połowy czy Sklepiku z marzeniami, które splecie główny wątek. Tym najpewniej będzie poszukiwanie prawdy, dlaczego w tytułowym miasteczku dzieje się tak wiele okropnych rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że zamieszkało w nim zło.

https://www.youtube.com/watch?v=gXsKCQenpt0

Oglądając zwiastun Castle Rock, mocno skupiałem się na pojedynczych scenach, zastanawiając się, z których książek Kinga pochodzą.

Niedawno napisałem, że według statystyk dostarczonych z najpopularniejszej aplikacji serialowej TV Time, to właśnie Castle Rock jest najbardziej oczekiwanym nowym serialem lipca. I wszystko wskazuje na to, że to żadna pomyłka i warto było czekać na to widowisko. Niestety na tę chwilę nie ma żadnych informacji o tym, żeby któraś z platform streamingowych działających w Polsce, kupiła prawa do tej oryginalnej produkcji Hulu. Jednak wierzę, że o licencję toczy się zażarta walka.

Za produkcję odpowiada J.J. Abrams, a premiera została ustalona na 27 lipca.

Castle Rock Plakat Castle Rock 2018 Castle Rock Poster Castle Rock Premiera Castle Rock Data premiery Castle Rock w Polsce
Plakat serialu Castle Rock (Hulu)

Źródło: YouTube – Hulu

Podziel się artykułem