Castle Rock serial Castle Rock hulu Castle Rock horror Castle Rock 2018 Castle Rock Stephen King Castle Rock
Hulu zaprasza na Castle Rock.
in

SUPER!SUPER!

Castle Rock – mamy zwiastun serialu Hulu, który zgłębia świat Stephena Kinga

Pojawił się pierwszy pełny zwiastun długo oczekiwanego serialu Hulu Castle Rock. Widowisko zapowiada się przednio.

Serial Castle Rock nie jest zwyczajną adaptacją prozy Stephena Kinga, gdyż nie czerpie z jednej jego książki, a z wielu, których akcja rozgrywała się w miejscowości stworzonej na potrzeby literackiej fikcji. Dlatego spodziewajcie się elementów ze Skazanych na Shawshank, ToMartwej strefy, Cujo, Martwej połowy czy Sklepiku z marzeniami, które splecie główny wątek. Tym najpewniej będzie poszukiwanie prawdy, dlaczego w tytułowym miasteczku dzieje się tak wiele okropnych rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że zamieszkało w nim zło.

Oglądając zwiastun Castle Rock, mocno skupiałem się na pojedynczych scenach, zastanawiając się, z których książek Kinga pochodzą.

Niedawno napisałem, że według statystyk dostarczonych z najpopularniejszej aplikacji serialowej TV Time, to właśnie Castle Rock jest najbardziej oczekiwanym nowym serialem lipca. I wszystko wskazuje na to, że to żadna pomyłka i warto było czekać na to widowisko. Niestety na tę chwilę nie ma żadnych informacji o tym, żeby któraś z platform streamingowych działających w Polsce, kupiła prawa do tej oryginalnej produkcji Hulu. Jednak wierzę, że o licencję toczy się zażarta walka.

Za produkcję odpowiada J.J. Abrams, a premiera została ustalona na 27 lipca.

Castle Rock Plakat Castle Rock 2018 Castle Rock Poster Castle Rock Premiera Castle Rock Data premiery Castle Rock w Polsce
Plakat serialu Castle Rock (Hulu)

Źródło: YouTube – Hulu

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2018 life itself 2018

Romans od Amazonu – pojawił się pełen zwiastun filmu Life Itself

Opowieść podręcznej Porady różowej brygady

10 najpopularniejszych seriali w USA – Porady różowej brygady czy Opowieść podręcznej?