in

SUPER!SUPER!

Castle Rock – mamy zwiastun serialu Hulu, który zgłębia świat Stephena Kinga

Pojawił się pierwszy pełny zwiastun długo oczekiwanego serialu Hulu Castle Rock. Widowisko zapowiada się przednio.

Serial Castle Rock nie jest zwyczajną adaptacją prozy Stephena Kinga, gdyż nie czerpie z jednej jego książki, a z wielu, których akcja rozgrywała się w miejscowości stworzonej na potrzeby literackiej fikcji. Dlatego spodziewajcie się elementów ze Skazanych na Shawshank, ToMartwej strefy, Cujo, Martwej połowy czy Sklepiku z marzeniami, które splecie główny wątek. Tym najpewniej będzie poszukiwanie prawdy, dlaczego w tytułowym miasteczku dzieje się tak wiele okropnych rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że zamieszkało w nim zło.

https://www.youtube.com/watch?v=gXsKCQenpt0

Oglądając zwiastun Castle Rock, mocno skupiałem się na pojedynczych scenach, zastanawiając się, z których książek Kinga pochodzą.

Niedawno napisałem, że według statystyk dostarczonych z najpopularniejszej aplikacji serialowej TV Time, to właśnie Castle Rock jest najbardziej oczekiwanym nowym serialem lipca. I wszystko wskazuje na to, że to żadna pomyłka i warto było czekać na to widowisko. Niestety na tę chwilę nie ma żadnych informacji o tym, żeby któraś z platform streamingowych działających w Polsce, kupiła prawa do tej oryginalnej produkcji Hulu. Jednak wierzę, że o licencję toczy się zażarta walka.

Za produkcję odpowiada J.J. Abrams, a premiera została ustalona na 27 lipca.

Castle Rock Plakat Castle Rock 2018 Castle Rock Poster Castle Rock Premiera Castle Rock Data premiery Castle Rock w Polsce
Plakat serialu Castle Rock (Hulu)

Źródło: YouTube – Hulu

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Romans od Amazonu – pojawił się pełen zwiastun filmu Life Itself

10 najpopularniejszych seriali w USA – Porady różowej brygady czy Opowieść podręcznej?