in

SUPER!SUPER!

Castle Rock – mamy zwiastun serialu Hulu, który zgłębia świat Stephena Kinga

W takim Castle Rock to zamieszkać bym nie chciał, ale to się będzie oglądało!

Hulu zaprasza na Castle Rock.

Pojawił się pierwszy pełny zwiastun długo oczekiwanego serialu Hulu Castle Rock. Widowisko zapowiada się przednio.

Serial Castle Rock nie jest zwyczajną adaptacją prozy Stephena Kinga, gdyż nie czerpie z jednej jego książki, a z wielu, których akcja rozgrywała się w miejscowości stworzonej na potrzeby literackiej fikcji. Dlatego spodziewajcie się elementów ze Skazanych na Shawshank, ToMartwej strefy, Cujo, Martwej połowy czy Sklepiku z marzeniami, które splecie główny wątek. Tym najpewniej będzie poszukiwanie prawdy, dlaczego w tytułowym miasteczku dzieje się tak wiele okropnych rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że zamieszkało w nim zło.

Oglądając zwiastun Castle Rock, mocno skupiałem się na pojedynczych scenach, zastanawiając się, z których książek Kinga pochodzą.

Niedawno napisałem, że według statystyk dostarczonych z najpopularniejszej aplikacji serialowej TV Time, to właśnie Castle Rock jest najbardziej oczekiwanym nowym serialem lipca. I wszystko wskazuje na to, że to żadna pomyłka i warto było czekać na to widowisko. Niestety na tę chwilę nie ma żadnych informacji o tym, żeby któraś z platform streamingowych działających w Polsce, kupiła prawa do tej oryginalnej produkcji Hulu. Jednak wierzę, że o licencję toczy się zażarta walka.

Za produkcję odpowiada J.J. Abrams, a premiera została ustalona na 27 lipca.

Castle Rock Plakat Castle Rock 2018 Castle Rock Poster Castle Rock Premiera Castle Rock Data premiery Castle Rock w Polsce
Plakat serialu Castle Rock (Hulu)

Źródło: YouTube – Hulu

Polub nas na Facebooku

2018 life itself 2018

Romans od Amazonu – pojawił się pełen zwiastun filmu Life Itself

Opowieść podręcznej Porady różowej brygady

10 najpopularniejszych seriali w USA – Porady różowej brygady czy Opowieść podręcznej?