in

CBS All Access i Showtime chwalą się wzrostami

Cbs all access showtime cbs corporation
Homeland, Star Trek: Discovery (źródło CBS All Access, Showtime; edycja Popkulturyści)

W tym szaleństwie jest metoda, jak się okazuje. Chociaż nie wróżyłem platformie CBS All Access wielkiego sukcesu, kiedy powstawała. A nawet nie widziałem większego sensu, by płatna usługa kanibalizowała się z siostrzanym Showtime. Okazuje się, że platforma cieszy się rosnącą popularnością.

CBS Corporation ogłosiło, że przedsiębiorstwo osiągnęło pułap 8 milionów płacących abonentów w segmencie streamingowym, dwa lata przed planowanym terminem. Tym samym zwiększono przewidywania dotyczące 2022 roku. Obecnie wewnętrzni analitycy zakładają, że firma zyska do tego czasu nie 16 a 25 milionów płacących abonentów.

CBS Corporation kontroluje streaming CBS All Access oraz Showtime. W portfolio pierwszej usługi są takie seriale jak Star Trek: Discovery, Sprawa idealna czy Teoria wielkiego podrywu oraz mnóstwo innych produkcji z rodziny CBS. Showtime od lat produkuje wielkie hity serialowe i dokumentalne – od Homeland po Shameless.

CBS All Access jest świetnym przykładem dla firm w Polsce, które wiążą stacje telewizyjne z usługami streamingowymi. CBS All Access jest dostępny za 5,99 dolarów miesięcznie z reklamami i za 9,99 dolarów bez nich. Serwis nie zasypuje widzów mnóstwem pakietów i pobocznych opłat jak Player, Ipla czy VOD w Polsce. Z kolei Showtime jest dostępny za 10,99 dolarów.

Źródło: CNBC

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comcast NBCUniversal streaming Netflix NBC

NBCUniversal kontra Netflix – to wojna, na którą Comcast musi pójść

Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi

Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi – HBO o wielkim szwindlu