Cbs all access showtime cbs corporation
Homeland, Star Trek: Discovery (źródło CBS All Access, Showtime; edycja Popkulturyści)
in

CBS All Access i Showtime chwalą się wzrostami

CBS Corporation chwali się świetnym wynikiem CBS All Access i Showtime. Firma zwiększa przewidywania.

W tym szaleństwie jest metoda, jak się okazuje. Chociaż nie wróżyłem platformie CBS All Access wielkiego sukcesu, kiedy powstawała. A nawet nie widziałem większego sensu, by płatna usługa kanibalizowała się z siostrzanym Showtime. Okazuje się, że platforma cieszy się rosnącą popularnością.

CBS Corporation ogłosiło, że przedsiębiorstwo osiągnęło pułap 8 milionów płacących abonentów w segmencie streamingowym, dwa lata przed planowanym terminem. Tym samym zwiększono przewidywania dotyczące 2022 roku. Obecnie wewnętrzni analitycy zakładają, że firma zyska do tego czasu nie 16 a 25 milionów płacących abonentów.

CBS Corporation kontroluje streaming CBS All Access oraz Showtime. W portfolio pierwszej usługi są takie seriale jak Star Trek: Discovery, Sprawa idealna czy Teoria wielkiego podrywu oraz mnóstwo innych produkcji z rodziny CBS. Showtime od lat produkuje wielkie hity serialowe i dokumentalne – od Homeland po Shameless.

CBS All Access jest świetnym przykładem dla firm w Polsce, które wiążą stacje telewizyjne z usługami streamingowymi. CBS All Access jest dostępny za 5,99 dolarów miesięcznie z reklamami i za 9,99 dolarów bez nich. Serwis nie zasypuje widzów mnóstwem pakietów i pobocznych opłat jak Player, Ipla czy VOD w Polsce. Z kolei Showtime jest dostępny za 10,99 dolarów.

Źródło: CNBC

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy też na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie!

Comcast NBCUniversal streaming Netflix NBC

NBCUniversal kontra Netflix – to wojna, na którą Comcast musi pójść

Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi

Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi – HBO o wielkim szwindlu