Chadwick Boseman nie żyje zmarł umarł martwy odszedł śmierć zgon
Chadwick Boseman odszedł mając 42 lata
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Chadwick Boseman nie żyje. Gwiazda “Czarnej Pantery” miała 43 lata

Chadwick Boseman, którego większość widowni najbardziej kojarzy z tytułową rolą w filmie “Czarna Pantera”, zmarł w wieku 43 lat po czteroletniej walce z rakiem jelita grubego. Hollywood pogrążyło się w żałobie.

Chadwick Boseman kojarzony jest najmocniej z zarabiającymi miliardy dolarów filmami produkowanymi przez Marvel Studios. Jednak nie można zapomnieć jego innych ważnych ról, chociażby tej w “42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy” czy “Get on Up”. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 2003 roku, gdy pojawił się w serialu “Brygada ratunkowa”. Ostatnio mogliśmy go oglądać w filmie Netflixa “Pięciu braci”. Prawdopodobnie jego ostatnią rolą będzie inny film Netflixa, czyli “Ma Rainey’s Black Bottom”, gdzie zobaczymy go u boku Violi Davis.

Chadwick Boseman żona
Chadwick Boseman z żoną

“Odejście Chadwicka jest absolutnie druzgocące” – oświadczył Kevin Feige, prezes Marvel Strudios i dyrektor kreatywny Marvela. “Był naszym T’Challą, naszą Czarną Panterą i naszym drogim przyjacielem. Za każdym razem, gdy wchodził na plan, promieniował charyzmą i radością. Zawsze, gdy pojawiał się na ekranie, tworzył coś naprawdę niezatartego” – dodał. W mediach społecznościowych z aktorem żegnają się kolejni artyści, politycy, aktywiści i ludzie z branży oraz widzowie, którzy są zdewastowani informacją o śmierci aktora.

https://twitter.com/DonCheadle/status/1299538219449552896

https://twitter.com/NiaDaCosta/status/1299533282619555842

https://twitter.com/ChrisEvans/status/1299550103221555200

Urodził się 29 listopada 1976 roku w Anderson w Karolinie Południowej. W 2019 wziął ślub z piosenkarką Taylor Simone Ledward. Chadwick Boseman zmarł 28 sierpnia 2020 roku.

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

resident evil serial netflix zwiastun

Serial “Resident Evil” Netflixa od twórcy “Nie z tego świata”

Krzyk 2022 film scream data premiery horror

“Krzyk” od twórców “Zabawy w pochowanego”. Znamy datę premiery