Chicago Fire sezon 9 Chicago P.D. sezon 8 Chicago Med sezon 6
Chicagowskie seriale wracają na antenę stacji NBC i serwisu Peacock
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK SMUTNESMUTNE Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Premiera dnia: “Chicago Fire”, “Chicago P.D.” oraz “Chicago Med” wróciły po przerwie

Na antenę NBC po przerwie wracają chicagowskie seriale – “Chicago Fire”, “Chicago P.D.” oraz “Chicago Med”.

Chicagowska franczyza wraca z nowymi sezonami. Do tej pory dostaliśmy trzy spin-offy “Chicago Fire” – “Chicago P.D.”, “Chicago Med” oraz “Chicago Justice”. Ostatni z wymienionych seriali został skasowany po pierwszym sezonie w 2017 roku.

⚡ PRZECZYTAJ: “Coyote” – nowy serial od twórców “Breaking Bad” i “Amerykańskich bogów”

W 2013 roku zadebiutował pierwszy sezon “Chicago Fire” i chociaż nie było to serialowe spełnienie marzeń, to widowisko okazało się wyjątkowo rozrywkowe oraz dramatyczne. Bohaterowie ze wszystkich chicagowskich seriali przenikają z jednego widowiska do drugiego, a także często dostajemy ich crossovery. Ponadto chicagowskie seriale połączono również z innymi produkcjami NBC – “Prawo i porządek: sekcja specjalna” oraz “F.B.I.”.

Gdzie oglądać chicagowskie seriale?

W tym roku na antenie NBC pojawią się po przerwie dziewiąty sezon “Chciago Fire”, ósmy “Chicago P.D.” oraz szósty “Chicago Med”. Premierowe odcinki będą pojawiały się na głównej antenie NBC oraz w serwisie Peacock. W Polsce seriale są rozsiane po kilku serwisach i musimy się uzbroić w cierpliwość, aby obejrzeć najnowsze odcinki tych widowisk.

Aby uzyskać dostęp do Peacocka w Polsce, należy wyposażyć się w usługę VPN, która zmienia naszą wirtualną geolokalizację. Dostęp do Peacocka jest darmowy, ale za VPN musimy uiścić niewielką, ale jednak jakąś opłatę. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3,15 euro miesięcznie. Usługa pozwala na oglądanie serwisów Disney Plus, wszystkich wersji Netflixa, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer i wielu innych. Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Oglądaj seriale “Chicago Fire” i “Chicago P.D.” w serwisie Amazon Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Possessor recenzja film
5/10

“Possessor” – recenzja filmu

A Teacher serial Nauczycielka Hulu online napisy pl lektor recenzja
7/10

“A Teacher” – sezon 1 – recenzja serialu