Chicago Fire sezon 9 Chicago P.D. sezon 8 Chicago Med sezon 6
Chicagowskie seriale wracają na antenę stacji NBC i serwisu Peacock
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK WTF?!WTF?! SMUTNESMUTNE

Premiera dnia: “Chicago Fire”, “Chicago P.D.” oraz “Chicago Med” wróciły po przerwie

Na antenę NBC po przerwie wracają chicagowskie seriale – “Chicago Fire”, “Chicago P.D.” oraz “Chicago Med”.

Chicagowska franczyza wraca z nowymi sezonami. Do tej pory dostaliśmy trzy spin-offy “Chicago Fire” – “Chicago P.D.”, “Chicago Med” oraz “Chicago Justice”. Ostatni z wymienionych seriali został skasowany po pierwszym sezonie w 2017 roku.

⚡ PRZECZYTAJ: “Coyote” – nowy serial od twórców “Breaking Bad” i “Amerykańskich bogów”

W 2013 roku zadebiutował pierwszy sezon “Chicago Fire” i chociaż nie było to serialowe spełnienie marzeń, to widowisko okazało się wyjątkowo rozrywkowe oraz dramatyczne. Bohaterowie ze wszystkich chicagowskich seriali przenikają z jednego widowiska do drugiego, a także często dostajemy ich crossovery. Ponadto chicagowskie seriale połączono również z innymi produkcjami NBC – “Prawo i porządek: sekcja specjalna” oraz “F.B.I.”.

Gdzie oglądać chicagowskie seriale?

W tym roku na antenie NBC pojawią się po przerwie dziewiąty sezon “Chciago Fire”, ósmy “Chicago P.D.” oraz szósty “Chicago Med”. Premierowe odcinki będą pojawiały się na głównej antenie NBC oraz w serwisie Peacock. W Polsce seriale są rozsiane po kilku serwisach i musimy się uzbroić w cierpliwość, aby obejrzeć najnowsze odcinki tych widowisk.

Aby uzyskać dostęp do Peacocka w Polsce, należy wyposażyć się w usługę VPN, która zmienia naszą wirtualną geolokalizację. Dostęp do Peacocka jest darmowy, ale za VPN musimy uiścić niewielką, ale jednak jakąś opłatę. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3,15 euro miesięcznie. Usługa pozwala na oglądanie serwisów Disney Plus, wszystkich wersji Netflixa, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer i wielu innych. Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Oglądaj seriale “Chicago Fire” i “Chicago P.D.” w serwisie Amazon Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Possessor recenzja film
5/10

“Possessor” – recenzja filmu

A Teacher serial Nauczycielka Hulu online napisy pl lektor recenzja
7/10

“A Teacher” – sezon 1 – recenzja serialu