in

LOLLOL SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Sataniści wygrali z producentami serialu Chilling Adventures of Sabrina

chilling adventures of sabrina netflix The Satanic Temple The Satanic Temple
Chilling Adventures of Sabrina (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Przyszło nam żyć w bardzo dziwnych czasach. Gdyby przybył do nas podróżnik z którejś z alternatywnych rzeczywistości, złapałby się biedak za głowę. Okazuje się, iż Netflix i Warner Bros. doszli do porozumienia z ruchem The Satanic Temple.

Przypomnę, iż po premierze serialu Chilling Adventures of Sabrina, ruch The Satanic Temple wniósł przeciwko producentom serialu pozew. Żądali w nim 50 milionów dolarów zadośćuczynienia za wykorzystanie w serialu posągu Baphometa. Okazało się, że ten, który pojawia się w widowisku to nie rzecz znana nam z rycin. Producenci posłużyli się nieco zmienioną wersją, do której prawa ma właśnie The Satanic Temple. Tym samym cała rzecz rozbiła się o prawa autorskie.

Okazuje się, iż The Satanic Temple doszedł do porozumienia z pozwanymi. Szczegóły nie są znane. Strony obowiązuje pakt milczenia… Tfu. W ugodzie znalazła się klauzula o zachowaniu poufności, co do jej treści, oczywiście. Co pozwala sądzić, iż nigdy nie poznamy kwoty, na którą przystały strony.

Premiera serialu odbyła się 26 października, a sataniści poszli do sądu 8 listopada. Sprawa znalazła finał już 21 listopada. Szatańsko szybko.

My Sabrinę jak najbardziej polecamy. Zarówno Wojtek, jak i ja zmówiliśmy się (żart) i w recenzjach daliśmy widowisku 8/10.

Źródło: Deadline

Serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bf6d011ad2c17c9e8e2f6e7″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

disney plus w polsce disney plus polska hulu w polsce hulu polska

Disney Plus w Polsce pewny, a Hulu wielce prawdopodobne

król lew zwiastun nowy król lew 2019 the lion king

Król Lew i cudowny zwiastun, który olśni Cię w minutę