The Boys sezon 4

Jeszcze więcej Chilling Adventures of Sabrina w tym roku na Netfliksie

Dariusz Filipek
2 min czytania
Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)

Z ostatniej chwili

Mamy świetną wiadomość dla tych, którym do gustu przypadł pierwszy sezon serialu Chilling Adventures of Sabrina. Jeszcze w tym roku możecie powrócić do Greendale, by śledzić dalsze losy Sabriny Spellman.

14 grudnia Netflix pokaże odcinek specjalny serialu Chilling Aventures of Sabrina. Świąteczny epizod będzie nosił tytuł A Midwinter’s Tale. Co może być nawiązaniem do filmu z 1995 roku o tym samym tytule. Opowiada on o:

- Reklama -
Ad image

Joe Harper (Michael Maloney), niespełniony aktor przeżywający załamanie nerwowe, postanawia wystawić w wiejskim kościółku w wigilijny wieczór Hamleta. Nie mając gotówki, wybiera różnej maści nieudaczników, pechowców oraz frustratów, których jedyną zaletą jest olbrzymi zapał do gry. Wszyscy oni wyjeżdżają na prowincję, lecz opanowanie dość ekscentrycznych artystów graniczy niemal z cudem. Początkowe konflikty przeradzają się jednak niebawem w głębokie więzi przyjaźni.

Filmweb

Chilling Adventures of Sabrina to opowieść o Sabrinie Spellman – pół-wiedźmie, pół-człowieku. Widowisko, którego korzenie sięgają do 1962 roku, kiedy bohaterka pojawiła się pierwszy raz na kartach komiksu, to historia o nastolatce rozdartej pomiędzy światem ludzi i mrocznym sabatem. W roli głównej wystąpiła Kiernan Shipka.

My Chilling Adventures of Sabrina jak najbardziej polecamy. Zarówno w Wojtka recenzji, jak i mojej, serial dostał 8/10. Na tę chwilę pierwszy sezon na Rotten Tomaotes ma średnią 7,71 przy 90% pozytywnych opinii.

Przypominam, iż drugi dziesięcioodcinkowy sezon serialu został zamówiony w tym samym momencie, co pierwszy. Na tę chwilę nieznana jest data jego premiery, ale na pewno widowisko wróci w przyszłym roku.

Serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bd1cbe9a870a2c6d9ca95b9″]

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz