Chilling Adventures of Sabrina odcinek specjalny Chilling Adventures of Sabrina cda Chilling Adventures of Sabrina filmweb
Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Jeszcze więcej Chilling Adventures of Sabrina w tym roku na Netfliksie

Mamy świetną wiadomość dla tych, którym do gustu przypadł pierwszy sezon serialu Chilling Adventures of Sabrina. Jeszcze w tym roku możecie powrócić do Greendale, by śledzić dalsze losy Sabriny Spellman.

14 grudnia Netflix pokaże odcinek specjalny serialu Chilling Aventures of Sabrina. Świąteczny epizod będzie nosił tytuł A Midwinter’s Tale. Co może być nawiązaniem do filmu z 1995 roku o tym samym tytule. Opowiada on o:

Joe Harper (Michael Maloney), niespełniony aktor przeżywający załamanie nerwowe, postanawia wystawić w wiejskim kościółku w wigilijny wieczór Hamleta. Nie mając gotówki, wybiera różnej maści nieudaczników, pechowców oraz frustratów, których jedyną zaletą jest olbrzymi zapał do gry. Wszyscy oni wyjeżdżają na prowincję, lecz opanowanie dość ekscentrycznych artystów graniczy niemal z cudem. Początkowe konflikty przeradzają się jednak niebawem w głębokie więzi przyjaźni.

Filmweb

Chilling Adventures of Sabrina to opowieść o Sabrinie Spellman – pół-wiedźmie, pół-człowieku. Widowisko, którego korzenie sięgają do 1962 roku, kiedy bohaterka pojawiła się pierwszy raz na kartach komiksu, to historia o nastolatce rozdartej pomiędzy światem ludzi i mrocznym sabatem. W roli głównej wystąpiła Kiernan Shipka.

My Chilling Adventures of Sabrina jak najbardziej polecamy. Zarówno w Wojtka recenzji, jak i mojej, serial dostał 8/10. Na tę chwilę pierwszy sezon na Rotten Tomaotes ma średnią 7,71 przy 90% pozytywnych opinii.

Przypominam, iż drugi dziesięcioodcinkowy sezon serialu został zamówiony w tym samym momencie, co pierwszy. Na tę chwilę nieznana jest data jego premiery, ale na pewno widowisko wróci w przyszłym roku.

Serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bd1cbe9a870a2c6d9ca95b9″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Chilling Adventures of Sabrina serial Chilling Adventures of Sabrina netflix Chilling Adventures of Sabrina 2018 Chilling Adventures of Sabrina online pl
8/10

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 1 – druga recenzja serialu Netflixa

luther bbc luther 5 sezon luther sezon 5 luther 5 sezon zwiastun luther 5 zwiastun trailer luther netflix

Luther wraca z piątym sezonem – mamy fragment serialu