in

SUPER!SUPER!

Serial Chilling Adventures of Sabrina oceniony – warto oglądać nowy serial w serwisie Netflix?

Chilling Adventures of Sabrina opinie Chilling Adventures of Sabrina recenzje serial Chilling Adventures of Sabrina netflix Chilling Adventures of Sabrina online pl
Chilling Adventures of Sabrina (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

https://www.youtube.com/watch?v=DLMULlJA0Us

Wojtek właśnie podzielił się z Wami swoimi przedpremierowymi wrażeniami z oglądania pierwszego sezonu Chilling Adventures of Sabrina. Sprawdźcie, jak serial oceniają inni recenzenci.

Chilling Adventures of Sabrina opowiada o nastoletniej Sabrinie Spellman, w którą wcieliła się Kiernan Shipka (Mad Men, Zło we mnie). Bohaterka pierwszy raz pojawiła się na początku lat 60. na kartach komiksów wydawnictwa Archie Comics. Jest w połowie czarownicą, w połowie człowiekiem. W szesnaste urodziny musi zdecydować czy opowiedzieć się po mrocznej stronie, która była jej przeznaczona.

Premiera serialu odbędzie się już jutro w serwisie Netflix. Wojtek w swojej recenzji pierwszego sezonu napisał:

Zdarzyło się kilka potknięć, ale nie mogę się przyczepić do tego, że przez pierwsze parę odcinków poświęca się dużo czasu na nakręcenie intrygi z tytułową bohaterką w centrum. Wynagradzają to ostatnie odcinki i aktorski dynamit, jakim jest Kiernan Shipka. Bardzo czekam na ciąg dalszy tej opowieści.

Jak serial Chilling Adventures of Sabrina oceniają inni?

Okultystyczne widowisko dorobiło się na Rotten Tomatoes już 34 recenzji. Tomatometr pokazuje 91%, czyli 31 recenzji to pozytywne opinie, a zaledwie 3 są negatywne. Średnia ocena serialu to 7,68/10. Niewiele mniej niż produkcja dostałą od Wojtka, który ocenił ją na 8/10.

Krytycy doceniają Shipkę, która wystąpiła w serialu zdumiewająco. Widowisko może i nie elektryzuje, ale jest samoświadome i pewne siebie. Jednak nie tylko główna bohaterka błyszczała na ekranie. Większość z recenzentów nie może się doczekać kontynuacji – to powtarza się w wielu recenzjach. Na szczęście wraz z pierwszym, zamówiono również drugi sezon. Chwalą również Sabrinę za sprawne wymiksowanie różnych elementów i nurtów – szczególnie nastoletniej dramy z elementami horroru. Widowisko sprawnie buduje napięcie, a jeden z krytyków stwierdził nawet, że jest to najlepszy pierwszy sezon na Netfliksie od czasu debiutu Stranger Things w 2016 roku.

Nie wiem jak Wy, ale ja dziś kończę Making a Murderer (dobruśki ten drugi sezon), w weekend postaram się dokończyć Nawiedzony dom na wzgórzu (też się poleca) i zabieram się właśnie za Chilling Adventures of Sabrina.

Kiedy spoglądam na ankietę, którą przeprowadziłem jakiś czas temu, okazuje się, że wielu z Was czeka na serial. Zadałem wtedy pytanie, czego spodziewacie się po netflixowej Sabrinie. Do tej pory w ankiecie wzięło udział 39 osób. 62% czytelników stwierdziło, iż mają nadzieję na świetną produkcję. 26% spodziewało się średniaka. Zaledwie 12% uważało, że Sabrina będzie słaba. Większość z Was miała czuja!

Serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5b9a79b6d4b9a93f596fb3d4″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chilling Adventures of Sabrina recenzja Chilling Adventures of Sabrina online pl Chilling Adventures of Sabrina opinie netflix Chilling Adventures of Sabrina
8/10

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 1 – recenzja okultystycznego serialu Netflixa

netflix i marvel neflix marvel i netflix

Netflix i Marvel biorą rozwód. Zbliża się koniec seriali Marvela na Netfliksie